2733
2739

کسی می تونه زولپیدوم یا زاناکس جور کنه، نه نسخه دارم نه چیزی به شدت هم نیاز دام

سلام من دوست کسی به اسم 1negar هستم آیدیم نمیا فرجاد و اسم واقعی ایلیا بود و آکانتم تعلیق شد و اومدم اینجا باهاش حرف برنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زولپیدم میدن راحت حالا چرا بشدت نیازداری؟

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁
داداش قضیه همون ماهی سیگاریه؟  بیایم بهت قرص بدیم؟

نه خیلی با مزه بود ولی اگه یکی دو روز دیگه قرص نخورم از بین میرم پودر میشم

سلام من دوست کسی به اسم 1negar هستم آیدیم نمیا فرجاد و اسم واقعی ایلیا بود و آکانتم تعلیق شد و اومدم اینجا باهاش حرف برنم
2738
اگه بهش اعتیاد داری زود ترکش کن خیلی بده من بدون این قرص خوابم نمیبرد

فلن میشه بگی من الان از کجا جور کنم بله بهش اعتیاد شدید دارم

اخ اخ اخ امشب دوتاشو خوردم متاسفانه زولپیدوم بشدت توهم زاست ومن نمیتونم ازش بگذرم😖

میشه با هم به اشتراک بزاریم من واقعا حالم خوب نیس حداقل بگو بدون نسخه و اینا از کجا بجورم

فلن میشه بگی من الان از کجا جور کنم بله بهش اعتیاد شدید دارم

همون داروخونه داره فقط که بدون نسخه نمیده من یه بار که خیلی حالم بد بود رفتم نداد بهم برخوردش هم بد بود بعدم الان توی این محیط دکتر و داروخونه نری بهتره الوده هست  

بدون نسخه نمیدن زاناکسم که کلا دیگه گیرنمیاد فقط ایرانیش هست

همون ایرانیشو بدون نسخه به یه نوجون که شبی معتادای حال خرابه میدن؟

2706