2733
2739
عنوان

حرفایی ک عشقم بهم گفت

976 بازدید | 50 پست

من میگم خودتون قضاوت کنید

من خودم 20 سالمه دوسپسرم 24 قیافم خوبه ن  زشتم ن قیافه آنچنانی دوسپسرمم خوبه قیافش خوسم میاد ازش

منو دوسپسرم 1 سالی هس در ارتباطیم خانوادم خبر دارن خانواده ی دوسپسرم نه 

خانوادش ایرانن شهر ما، خودش سوئده داره درس میخونه 

منم ایرانم کریسمس اومده بود همدیگرو دیدیم 

خیلی بهش وابسته شدم 

ی دوس دارم نامزدش آلمانه و داره درس میخونه وقتی اومده بود ایران ببینتش واسش گوشی note 9آورده بود فک کنم

منم ب شوخی بهش گفتم من آیفون 11 میخام یا s 20 البته شوخیم نبود 

اونم خیلی ناراحت شد گفت من ک نتونم واست ی گوشی بخرم ب درد ازدواج نمیخورم خودتو بدبخت نکن منم خاستگار خیلی دارم ولی اینو خیلی دوس دارم میگفت ب ی خاستگار پولدارت جواب مثبت بده 

الان چن روزیه ب شوخی میگ من زن نمیخام آقا 

زن دیگ چیه 

غلط کردم و اینا 

ب شوخی میگ بیا کات کنیم 

چرا رل زدم 

ب شوخی میگ تو زشتی من رل خوشگل میخام

میگفت من هیچ وقت نمیخاستم انقد زود ازدواج کنم میخاستم تا30 سالگی مجرد بمونم ووقتی 30 سالم شد اون وقت ب این فکر کنم ک با کی ازدواج کنم 

جدیدن حتی صبا بهم پی نمیده تا بهش پی ندم

ب نظرتون چیکار کنم؟؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ببین ب کسی اعتمادنکن من بای نفر بودم تومجردیام میمردیم براهمدیگه نگومتاهل بودومن خبرنداشتم بدفهمیدم بیخیالم نشدوکلی داستان فک کن صباکنارش زنش خوابیده بود ب من اس میداد فکرش با من بود عوضی ترازبعضی ازپسرا بلانصبت بعضیا کسی نیس تروخدا اعتماد نکن کارم ب خودکشی خودزنی رسید لعنت بهت میثم ک بد۷سال یادت میوفتم می ریزم بهم

2706