2733
2734
اها شما سز هستی من طب بودم فک‌کردم با طبیعی میگی کار کردم خاستم بگم هنر کردی😁😁😁ولی جدا باسز چجو ...

واجب نیس من سیدالشهدای پانزده خردادبودم فقط فرنگیه 

ایرانی نداشت رومم نمیشدازهمراهم بپرسم رفتم گشتم مال همراهاروپیداکردم

خم وراست شدنم دیوونگی بودیه کم 

چون میگن زاعونبایدخودشوخسته کنه توزایمان دوم بدنش ضعیفتره حالانمیدونم راسته یادروغ

😐😐😐حرفی نیست وقتی گوش شنوایی هم نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واجب نیس من سیدالشهدای پانزده خردادبودم فقط فرنگیه  ایرانی نداشت رومم نمیشدازهمراهک بپرسم رفتم ...

کدوم شهری عزیزم

تاپیکای زایمان طبیعی یا سزارین منو اد کنین عشقولیا😘😘😍❤
واجب نیس من سیدالشهدای پانزده خردادبودم فقط فرنگیه  ایرانی نداشت رومم نمیشدازهمراهم بپرسم ...

اره عزیزم سزاریتی ها خیلی سخته براشون

بعد عمل کار کنن شما باید استراحت میکردی

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
2731
سلام گلم شما که هنوز تیکرتون تموم نشده چطور زود زایمان کردین؟ 

زایمان زودرس

من دوس دارم آدم خوبی باشم متاسفانه زبونم یاری نمیکنه😁...تیکر یکسالگی فندق مامان..مامان جان انشالله بیاد اون روزی که دامادیتو. فارغ التحصیلیتو. موفقیتت تو اون عرصه ای که خودت دوس داری رو ببینیم منو بابایی...خوشگلا یه صلوات مهمونم کنید . بعدش بگید تامنم براتون صلوات بفرستم♥️♥️🥰
2740
سلام گلم شما که هنوز تیکرتون تموم نشده چطور زود زایمان کردین؟

ببخشید سلام عزیزم۰😁

چند هفتگی شد؟ نی نی خداروشکر سالمه؟ چند کیلو بود؟ منم در معرضم ببخش اینقدر سوال میپرسم

عزیزم من دکترم همش غیر مستقیم بهم میگف 

من خیلی شکمم سفت میشد اخرشم ‌ک دهانه رحمم باز شد هفته ۳۶

بچم سالمه شکر خدا اخه دو دوره امپول ریه زدم.

ولی وزنش کم بود ۲۵۰۰ بود

خاهش میکتم گلم

عزیزم من دکترم همش غیر مستقیم بهم میگف  من خیلی شکمم سفت میشد اخرشم ‌ک دهانه رحمم باز شد هفته ...

خداروشکر که سالمه خدا برات حفظش کنه نگران وزنش نباش این ریزه میزه ها خوب وزن میگیرن 

اللهم صلی علی محمد و آل محمد
خداروشکر که سالمه خدا برات حفظش کنه نگران وزنش نباش این ریزه میزه ها خوب وزن میگیرن 

خخخ اره خیلی ریزه میزه ست

فدات همجنین نی نی شما