2733
2734
عنوان

نعععععع

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 66 پست
ببین فکر کنم فهمیدم اخه خیلی شل بود محکمش کردم اما بازم روشن نمیشه😭

مطمئنم از فیلترشه

ای کاش کاربر   nani یادت بده

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
ببین فکر کنم فهمیدم اخه خیلی شل بود محکمش کردم اما بازم روشن نمیشه😭

قشنگ باهمه زورت محکمش کن خووووب بپیچش حتی شده یه دستمال روش بنداز که دستت درد نگیره محکم بپیچش 

الان مشهد هستین شما؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستای گلم از همگی خیلی خیلی ممنونم...واقعا عشقید اما اصلا روشن نمیشه...برین بخوابین مزاحمتون نمیشم فردا ان شاالله شوهرم درستش می کنه

دعا کنید کوچولوم سرما نخوره

اگه زندگیت به خدا باشه خودش مراقبته و گرنه زندگیکه با گناه شروع بشه و توش گناه باشه پایان خوشی نداره
قشنگ باهمه زورت محکمش کن خووووب بپیچش حتی شده یه دستمال روش بنداز که دستت درد نگیره محکم بپیچش  ...

از کجا فهمیدی😕😲

اگه زندگیت به خدا باشه خودش مراقبته و گرنه زندگیکه با گناه شروع بشه و توش گناه باشه پایان خوشی نداره
2728
دوستای گلم از همگی خیلی خیلی ممنونم...واقعا عشقید اما اصلا روشن نمیشه...برین بخوابین مزاحمتون نمیشم ...

مراقب خودتون باشید گلم  

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
مطمئنم از فیلترشه ای کاش کاربر   nani یادت بده

عریزم اگه منظورت از ف ...تر اکسی پیلوت هست که به این راحتی تعویض نمیشه

بخاری فی لتر دیگه ای نداره

اسی یه نگاه کن ببین وقتی پیلوت روشن میشه چند شاخه شعله داره فقط یه دونه مستقیم رو به جلو یا سه تا در سه جهت

اکسی پیلوت فقط یه شعله داره اما پیلوت معمولی سه تا

عریزم اگه منظورت از ف ...تر اکسی پیلوت هست که به این راحتی تعویض نمیشه بخاری فی لتر دیگه ای نداره ...

باور کن این کار من نیست تلاشمو کردم...ممنونم ازت واقعا

سه تا شعله داره

2740
عریزم اگه منظورت از ف ...تر اکسی پیلوت هست که به این راحتی تعویض نمیشه بخاری فی لتر دیگه ای نداره ...

والا من زیاد سردر نمیارم ولی شوهرم یه سیگار خرید قسمت ف...تر سیگار رو جایگزین ف... تر کهنه ی بخاری کرد و بخاریمون درست شد

از اونجا که این کارخونه ش تو مشهده منم ده سال بازرسشون بودم😁 وقتی پیلوتش روشن میشه ببین به نوک سیم ...

شما آقایی😐

عه چ جالب خدا خیرتون بده ممنونم

اما نمیشه

برید بخابید اذیتتون کردم

باور کن این کار من نیست تلاشمو کردم...ممنونم ازت واقعا سه تا شعله داره

زنگ بزن ۱۲۵ میان برات روشنش میکنن

بگو بچم کوچیکه دسترسی به جای دیگه ندارم

ان شاءالله که سفرتون بی خطر و بی کرونا باشه

والا من زیاد سردر نمیارم ولی شوهرم یه سیگار خرید قسمت ف...تر سیگار رو جایگزین ف... تر کهنه ی بخاری ک ...

عهههه چ باحال🤓

زنگ بزن ۱۲۵ میان برات روشنش میکنن بگو بچم کوچیکه دسترسی به جای دیگه ندارم ان شاءالله که سفرتون بی ...

واقعا لطف کردین ببخشید وقتتون گرفته شد...ممنونم

عهههه چ باحال🤓

بله بانو