2726
عنوان

نعععععع

526 بازدید | 66 پست

دوستان بخاری خاموش شده...تنهام...شهرمون سرده...تا صبح بچه م یخ می کنه

کسی می دونه شمعک بخاری هرچی نگهداری روشن نشه باید چی کار کرد؟!

جرقه می زنه اتیشم داره اما ولش می کنم خاموش میشه چ کنم؟!

اگه زندگیت به خدا باشه خودش مراقبته و گرنه زندگیکه با گناه شروع بشه و توش گناه باشه پایان خوشی نداره
با کبریت یا فندک روشنش کن

با فندک شمعکشو روشن می کنم اما ولش می کنم گاز قطع میشه خاموش میشه

اگه زندگیت به خدا باشه خودش مراقبته و گرنه زندگیکه با گناه شروع بشه و توش گناه باشه پایان خوشی نداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
احتمالا شمعکش خراب شده، با کبریت یا فندکم امتحان کن زیاد نگه دار بعد آروم ول کن

دستم درومد انقدر نگه داشتم😬

خوب فشارش میدی؟ اگه خوب فشارش دادی و نگرفت بیا اون عدد روی شیر کنترل بخاریت رو بخون یه آچار شماره ۹ ...

اره فشارش دادم نشد.‌..نوشتهTM308

خوب حالا دستتو ببر زیر شیر کنترل از داخل در بخاری مارک بخاریتون چیه شیر کنترلش بالاست یا پایین؟

مروارید سوز..به گمونم اگه منظورتو درست فهمیده باشیم پایینه

ببین بهرحال چه بالا باشه یا پایین میدونی ترمو کوپل چیه؟

یه لوله مسی هست که از زیر شیر کنترل دراومده و رفته داخل دیگ کنار مشعل میتونی ببینیش؟

همین ترموکوپل تو قسمت ته شیر کنترل باپیچ متصل شده اگه با دستت تونستی بپیچونیش و سفتش کنی که چه بهتر اگه نشد با یه آچار ۹ یا ده که البته آچار ۹بهش میخوره بپیچونش و محکمش کن 

اون بخاری شما ترموکوپلش شل شده هرچی فشارش میدی نمیگیره 

شمعکو بی خیال باش با فندک خودشو روشن کن فندکو روشن کن ببر داخلش  بعد شیر شو بپیچون تا شعله ش ر ...

اخه شمعکش روشن نشه بعد بخام بپیچونم گاز نمیده

یعنی تا شمعک نباشه گازش قطعه😔

خوب اگه پایینه دسترسیت خیلی هسونتره لهت کامل توضیح دادم بخون اگه متوجه نشری بگو تا توضیح بدم

چه واردی شما

خانومی؟

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2706