2733
2739
عنوان

خیلی با نامزدم مشکل داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 1409 بازدید | 104 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جدا شو عزیزم.نهایتش چند روز به جونت غر میزنن خانوادت و بعدشم فراموش میشه.بهتر از اینه که یه بار دیگه خودتو بدبخت کنی.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
با نامزدت؟

اره اتفاقا اونم سر عصبانیت بود بی جنبه یه حرفی زدم‌یه ایموجی عصبانی هم گذاشتم کنارش ، برگشته میگه ادم عصبانی هستی ، عصبانیتمو ندیده هنوز😄

یادمان باشد دنیا زنگ آخر نیست؛زنگ بعد حساب داریم...!
2738
   اگه واقعا بدردت نمیخوره ی عمر خودتو بدبخت نکن تازه بعدش بچه میاد وسط وسختر میشه الان ت ...

اخه شما درک نمیکنید جداشم زندونیم میکنن تو خونه!!! خانوادم میگن تو ازدواج ناموفق داشتی حق نداری ازخونه تنها هیچ کجا بری! باهاشون زیاد رابطم خوب نیس

اخه شما درک نمیکنید جداشم زندونیم میکنن تو خونه!!! خانوادم میگن تو ازدواج ناموفق داشتی حق نداری ازخو ...

آدم توی خونه باباش زندونی بهتره تا اینکه  شوهرش سوهان روحش باشه . 

تصمیم عاقلانه بگیر دختر . آیندتو خراب تر نکن

2706