2733
2734
عنوان

خیلی با نامزدم مشکل داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 1409 بازدید | 104 پست
هر بژی کورد💙 عزیزم بخاطر حرف کسی آینده تو تباه نکن خودت بگو به نظرت با این پسر خوشبخت میشی؟ تو ک ...

مادرم چپ میاد و راس میرفت میگفت دیگه کسی نمیخادت میوه وقتی برسه طالب داره وقتی بگنده کسی نمیخادش و از این حرفا... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو شاغل نیستی ؟ تحصیلاتت بالا هست که بتونی بری سر کار ؟

تو ۱۵ سالگی به زور پدرم با فامیلمون ازدواجم داد. اول دبیرستانو خوندم دیگه نذاشتن برم مدرسه. تازه پدرم خودش معلمه ها!! الان این نامزدم میگه درس بخون و دارم تو بزرگسالان درس میخونم 

مادرم چپ میاد و راس میرفت میگفت دیگه کسی نمیخادت میوه وقتی برسه طالب داره وقتی بگنده کسی نمیخادش و ا ...

عزیزم توی شهر ما هم تا همین ۱۲ سال پیش دخترا توی سن کم ازدواج میکردن  و طلاق ننگ بود ولی الان خیلی جو اینجا عوض شده  حتی داشتیم دخترایی که طلاق گرفتن و بار دوم با یه پسر مجرد ازدواج کرده . شهر شما هم زمان بگذره عقاید مردمش نسبت به این مسئله کم کم عوض میشه اما متاسفانه شرایط تو الان بد شده

2728
دقیقا همینطوره .  ببین عزیزم بزار از دوستم بهت بگم  منو دوستم هم سن بودیم . باباش خیلی ب ...

عزیزم مجردی یه درده...نهایت اینکه حرف مردمه

ازدواج هزار درد

البته ازدواج تو سن مناسب و با یه آدم مناسب با شرایط تو خوبه..

ولی وقتی مشکل داشتی وارد زندگی مشترک بشی داغون میشی

دخترخاله م وضع مالی پدرش بد بود سر لجبازی و بخاطر آرامش ازدواج کرد...خدا کنه دشمنتونم مثل اون بدبخت نشه... یه شوهر بی خانواده و تعصبی و گند اخلاق و بیکار

یه پوئن مثبت نداره

بخدا ک نداره

دخترخاله م بخاطر حرف مردم طلاق نمی گیره...

تازه ۲۲ سالش بود ازدواج کرد...

حالا خانواده شم میگن طلاق بگیر نمیگیره

الان همه دلخوشیش اینه چندماه یه با یه هفته خونه پدرش باشه😔

خونشون با خونه پدرش یک ساعتم فاصله نداره چند ماه یه بار میاد اونم باید اگه شوهرش اجازه صادر کردم داداش یا بابای دختره برن دنبالش

آخه این چه زندگییه؟

باید ۵ سال پیش طلاق می گرفت...اما بخاطر حرف مردم....

الان هزار تا مریضی روحی و جسمی گرفته شوهرش حتی دکترم نمی برتش...همش باباش میبرش دکتر😓 دکترم گفته بود مگه این دختر کجا زندگی کرده؟ چه به سرش اومده؟ هرچی مریضی داره بخاطره مشکلات روحیه...زودتر نجاتش بدین

حالا مگه این خل و چل طلاق میگیره😫

ببخشید طولانی شد💙

قول میدم تو سال جدید کمتر عصبی بشم😫 قول میدم بیشتر درس بخونم...قول میدم قبل حرف زدن فکر کنم...قول میدم با کسی بحث نکنم...قوووول میدم😚😊😃😉❤💙🌷۲۹ اسفند ۹۸
2740
تو ۱۵ سالگی به زور پدرم با فامیلمون ازدواجم داد. اول دبیرستانو خوندم دیگه نذاشتن برم مدرسه. تازه پدر ...

خیلی خوبه که بهت میگه درس بخون حتما از این فرصت استفاده کن تا موقعیت اجتماعیتو بالا ببری 

ببین با این توضیحاتی که در مورد جو خانوادت دادی معلومه کسی پشتت نیس که بخوای از نامزدت جدا بشی .  ‌حتما اگه جدا بشی  شرایطت بدتر بشه . 

فکر کنم بهتره با نامزدت بمونی ...

تلاشتو کن تا رابطتون بهتر بشه . به خودت خیلی اهمیت بده . بعضی چیزا هست که مردا دوس ندارن (مثلا اینکه زنشون زن ضعیفی باشه )  اینکه نامزدت بهت گفته درس بخون نشون میده دوس داره زنی باشی که پیشرفت کنی و به جایگاه خوبی توی جامعه برسی نه که زن ضعیفی بشی .

ولی  بعد تعطیلات حتما برو پیش مشاور .

یه دختر داریم تو فامیل بیست سالگی ازدواج کرد دو سه سال بعد طلاق گرفت...بعدش با یه پسر خوشگل و خوش هیکل مجرد ازدواج کرد متاسفانه شوهرش مرد😫

چند سال بعدش با یه تک پسر مجرد و خوشگل و خوش اخلاق ازدواج کرد یه پسر خوشگلم داره😃

قول میدم تو سال جدید کمتر عصبی بشم😫 قول میدم بیشتر درس بخونم...قول میدم قبل حرف زدن فکر کنم...قول میدم با کسی بحث نکنم...قوووول میدم😚😊😃😉❤💙🌷۲۹ اسفند ۹۸
خیلی خوبه که بهت میگه درس بخون حتما از این فرصت استفاده کن تا موقعیت اجتماعیتو بالا ببری  ...

عززیزم خیلی راهنماییات به درد بخورن و واقعا دل ادمو گرم میکنی خیلی خیلی ازت ممنونم

شما کدوم شهر هستین

من اهل خوزستانم . 

البته اینجا هنوز هم خانواده هایی هستن که مثل خانواده شما دختر و پسر رو توی سن کم مزدوج میکنن ولی  فرهنگ  بیشتر مردم در مورد طلاق و تحصیل دختر  بهتر شده دیگه مثل قبل تعصبات کور ندارن . 

عززیزم خیلی راهنماییات به درد بخورن و واقعا دل ادمو گرم میکنی خیلی خیلی ازت ممنونم

آره عزیزم 

دوست من متاسفانه شوهرش همین یه نکته مثبت رو هم نداره . دوست بیچاره من سه سال التماسش کرد تا راضیش کرد اونو کلاس خیاطی ثبت نام کنه .  ولی تو ظاهرا نامزدت بهتره . بیشتر به فکرته ...

ببین یه نصیحت رو از من گوش کن . تو الان سنت کمه . و خیلی فرصت داری . از لحظه لحظه زندگیت برای پیشرفت استفاده کن .حتما درس بخون تا در آینده بتونی بری سر کار 

برای تو که خانوادت پشتت نیستن و ازت حمایت نمیکنن فقط مستقل شدن به دردت میخوره . سختیا رو تحمل کن تا  بتونی  بعد درس بری سر کار و خودت صاحب اختیار زندگیت بشی .

ولی تلاشتو کن  که رابطت با نامزدت بهتر بشه . به خودت اهمیت بده که دوستت داشته باشه . 

به خودت برس . برو باشگاه . درس بخون  که بدونه خودتو دوس داری 

فکر کنم در حال حاضر این بهترین کاریه که میتونی کنی . 

من اگه قبلا گفتم  جدا شو ازش فکر میکردم خانوادت ازت حمایت میکنن . ولی حالا که توضیح دادی  واقعا به صلاح نیس جدا بشی چون هیچ تضمینی نیس که خاستگار سومت آدم بدی نباشه .

ولی حتما پیش مشاور برو . اون بیشتر میتونه کمکت کنه 

2706