2410
2553
عنوان

خیلی با نامزدم مشکل داریم

| مشاهده متن کامل بحث + 1409 بازدید | 104 پست
دوره نامزدی مگه برای شناخت و اشنایی نیست؟ پس اگر نمیتونید جدا بشید چرا نامزد میکنید؟

والا اینجا ادم چیزا عجیبی میشنوه 

تازه من هنگم چرا وقتی عقدن میگن ما نامزدیم 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
نامزدم.نمیتونم جداشم چون ازدواج دوممه اگه جداشم خانوادم با طعنه و سرزنش میکشنم

خب يا سرزنش خانواده تو تحمل كن يا يه عمر از يه مرد غريبه بخور؟! كدوم با ارزشتره؟؟؟؟؟؟؟؟ 

بازم ميگم مشكل شما حاد نيس ك نياز ب مشاوره دارين 

اين حرفو نزن بفهمه در هر صورت ميخاي بموني بيشتر عذابت ميده 

نقطه ضعف نده دستش

اول از همه یاد بگیر تو شرایط سخت فقط خانواده و همسرت هستن ک ب فکرت ن همسایه و فک و فامیل پس حرفشون برات مهم نباشه

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان هی چرخ بزن در دل و دل را بتکان این همنفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان(خداجون عاشقتم)
2714
والا اینجا ادم چیزا عجیبی میشنوه  تازه من هنگم چرا وقتی عقدن میگن ما نامزدیم

ما عقد نیستیم نامزدیم منم ازدواج دوممه نمیتونم جداشم بار اولم با اجبار خونواده ازدواج کردم که منجربه طلاق شد

من بیست او ۲۱

پسر ۲۱ ساله می تونه پس یه زندگی بر بیاد؟

قول میدم تو سال جدید کمتر عصبی بشم😫 قول میدم بیشتر درس بخونم...قول میدم قبل حرف زدن فکر کنم...قول میدم با کسی بحث نکنم...قوووول میدم😚😊😃😉❤💙🌷۲۹ اسفند ۹۸

بین بدو بدتر کدومو انتخاب میکنی؟ تو بهترین دوران باهم نمیسازید! ببین بری زیر یه سقف چی میشه! نیش و کنایه خانواده بد تره یا ازدواج ناموفق؟ برید پیش مشاور وقتی اون بگه نه خانوادت نمیتونن دیگه حرفی بزنن! 

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        

عزیزم یه واقعیت تلخ رو بهت میگم وقتی الان که دوماهه کنارشی ارامشت رفته وخسته شدی از برخورداش وداره از چشمت میوفته پس تو زندگی قراره چه اتفاقی برای روح وروانت بیوفته؟؟؟

الان جدا نشی یا یه زندگی تلخ رو میچشی یا خدایی نکرده یه جاکم میاری مجبور به طلاق میشی.

حرف مردم رو سرلوحه زندگیت قرار نده. شایدوقتی بخوای تموم کنی اولش سخت باشه ولی میگذره.

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
ما عقد نیستیم نامزدیم منم ازدواج دوممه نمیتونم جداشم بار اولم با اجبار خونواده ازدواج کردم که منجربه ...

عزیزم اگه الانم قبل حل مسکلاتت ادواج کنی با بابدتحمل کنی یا بابد جدا شی پس الا حلش کن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

ديدي چيكا گفتي 

چقد خودتو سبك نشون دادي 

فهميده چي برات مهمه

منتظر بدتر از ايناباش 

سفت واستا 

محكم 

حرف ننه بابا مگه چي؟! 

بزار بزنن بخدا بهتره 

دارم ميگم ك از طلاق مجدد نترس 

اين باعث ميشه اون هر جور دلش خواست برخورد كنه چون مطمعنه تو نميري 

يه كم برا خودت ارزش قايل شو