2737
2734
عنوان

😍سوال راجب جوشواره ظاهرا خوشمزه😍

| مشاهده متن کامل بحث + 817 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم نمیدونم    

😒😒😒😒

من نمیتونم اونقد خوب باشم که........... هر کسی بتونه دوستم داشته باشه........ من منم......... من خودمو نمیتونم به خاطر.......... نظر بقیه عوض کنم......... پس من منم........ اگه اونی که تو میخای باشم............دیگه من نیستم........ 😏پس به سلامتی خودم که خاصم و خاص پسند.......... 
2738

خمیرش ساده هست باآب  وآرد ویه ذره نمک‌یه خمیر درست کن که به دست نچسبه..احتیاج به استراحت هم نداره 

مواد توش هم پیاز داغ وگوشت چرخ شده رو سرخ میکنیم با نمک و ادویه ..یه کمی ماش هم می‌پزیم  له میکنیم بهش قاطی میکنیم 

بلدی کمک کنی بپزم؟لطفا خیلی دلم میخواد

من خوردم ولی نمیدونم چجوری درست میشه 

فقط میدونم توش یه سبزی داره که از تو زمین کشاورزی یا تو کوه جمع میکنن (با اسفناج هم میشه ولی با این سبزی خوشمزه تره )

خمیرش ساده هست باآب  وآرد ویه ذره نمک‌یه خمیر درست کن که به دست نچسبه..احتیاج به استراحت هم ندا ...

همین؟ بعد پختش چی؟ نعنا داغ بریزم؟  چقد بزارم خمیرش بپزه؟

😳😳😳😳😳😳😳😳😳😟😟😟

من نمیتونم اونقد خوب باشم که........... هر کسی بتونه دوستم داشته باشه........ من منم......... من خودمو نمیتونم به خاطر.......... نظر بقیه عوض کنم......... پس من منم........ اگه اونی که تو میخای باشم............دیگه من نیستم........ 😏پس به سلامتی خودم که خاصم و خاص پسند.......... 
2706