2733
2739
عنوان

😍سوال راجب جوشواره ظاهرا خوشمزه😍

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 46 پست

خوش مزه ترین غذای محلی ترک های خراسان شمالی 

واقعا خوش مزست مخصوصا اگه با هاجر باشه😋😋😋

ماهم خونه خریدیم یه خونه بزرگ دوخوابه یکیش ماله پسرام یه تخت اینور گذاشتم یه تخت هم اونور اتاق یکیشم مال خودمون 😍😍😍تو هال ۳تا فرش میخوره😍😍یه پنجره بزرگ هم داره یه حیاط بزرگ هم داره با یه باغچه کوچولو که توش گل کاشتم😍😍😍😍عاشق رویاممم
همین؟ بعد پختش چی؟ نعنا داغ بریزم؟  چقد بزارم خمیرش بپزه؟

مادو روش میپزیم روش اول

ابو جوش بیار با نمک ویکمی رب گوجه یا گوجه رنده شده و اسفناج خورد شده بعد خمیرهای پیچیده شده رو بریز توش تا بجوشه با شعله ملایم حدود یکساعت طول می‌کشه بپزه روشن نعنا داغ پیاز داغ بریز ونوش جان کن

روش دوم اینه که ابو جوش میاری خمیر های پیچیده رو میریزیم توش تا بپزه بعد آبکش میکنیم وروش ماست یا کشک میریزیم با نعنا داغ وسیر داغ پیاز داغ میخوریم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من خوردم ولی نمیدونم چجوری درست میشه  فقط میدونم توش یه سبزی داره که از تو زمین کشاورزی یا تو ...

آره اسمش هاجره

ماهم خونه خریدیم یه خونه بزرگ دوخوابه یکیش ماله پسرام یه تخت اینور گذاشتم یه تخت هم اونور اتاق یکیشم مال خودمون 😍😍😍تو هال ۳تا فرش میخوره😍😍یه پنجره بزرگ هم داره یه حیاط بزرگ هم داره با یه باغچه کوچولو که توش گل کاشتم😍😍😍😍عاشق رویاممم
خوش مزه ترین غذای محلی ترک های خراسان شمالی  واقعا خوش مزست مخصوصا اگه با هاجر باشه😋😋😋

توروخدا دهنمو اب ننداز 

طرزتهیه شو موادشو بگو بپزم شبیه زنای باردار شدم بدجور حوس کردم

2728
مادو روش میپزیم روش اول ابو جوش بیار با نمک ویکمی رب گوجه یا گوجه رنده شده و اسفناج خورد شده بعد خم ...

داخل خمیر پیاز سرخ میکنم گوشت مرغ میریزم با ادویه و اینا کافیه همین؟

خمیرشم ی جور باشه ک ب دست نچسبه درسته؟ خمیرش روغن نمیخواد؟

داخل خمیر پیاز سرخ میکنم گوشت مرغ میریزم با ادویه و اینا کافیه همین؟ خمیرشم ی جور باشه ک ب دست نچسب ...

خمیرش روغن نمی‌خواد فقط باید کوچولو بپیچید ودورش رو محکم کنی که وا نره تو آب. .‌‌‌‌با گوشت مرغ خوب نمیشه

من تا حالا نخوردم ..اگه گوشت چرخ شده نداری پیاز داغ درست کن ماش یا عدس بپز له کن بریز توش با ادویه وهمونو بزار بهتر از مرغه 

2738
توروخدا دهنمو اب ننداز  طرزتهیه شو موادشو بگو بپزم شبیه زنای باردار شدم بدجور حوس کردم

من دقیق بلد نیستم

واسه خمیر همون آردو نمک وآب وقاطی میکنی از خمیر نون سفت تر بشه بعد با وردنه باز میکنی با چاقو چارگوش ریز برش میدی توهر تیکه موادشو میریزی(واسه مواد سبزی مخصوص *که الان فصل بهار وقتشه تو بیابون هادرمیاد یکم بوی سیرشیرین میده* ویک دونه سیب زمینی آبپز میکوبی میندازی تا یکم سرخ بشه نک وزدچوبه وکمی فلفل هم میزی )بعد دور خمیرو میبستی میندازی تو قابلمه ای که از قبل توش آب بجوش اومده زیارهم هم نمیزنیم تا وا بشه آبش زیاد نباشه چون آب این آش و نمیریزن بادوغ غلیظ وسیری شده میخوریم

آشک هم خییییییلی خوش مزس اون لای خمیرفقط تره خورشده میریزن آبکش میکنن تو بشقاب زیرش دوغوروش هم گوشت چرخ کرده وپیاز رب تفت میدن میریزن روش😋😋😋آخ دهنم آب افتاد

هاجر اسم چیه؟

یه نوع سبزی تو بیابون درمیاد

امیدوارم خوشت بیاد خوش مزه بشه مامانم امروز درست کرده بود من نتونستم برم😭😭

@somaye-a

@somaye-a

@somaye_a

2706