2733
2734
عنوان

ازار روحـــی با حرف

| مشاهده متن کامل بحث + 2163 بازدید | 89 پست
اینایی که میان میگن دختری که دوس پسرداره سالم نیست خودتون خرابید

واخ حرف دلمو زدی عزیزم😂😂

ذهـــنــم آشــفـــتــه . . .خــواب هــایــم پــریــشــان . . .خــنــده هــایــم فــتــوشــاپــی . . .درد و دل هــایــم بــا دیـــوارِ ایــنـجـا . . . مـیـزانِ هــمـدردی هــا هــم بــا لــایــک و کـامـنــت . . ‌.و تـکــرار پـشـتِ تـکــرار . . .
اینا یا خراب نمیدونن چیه یا اصلا سالم تو زندگیشون ندیدن. من خودم متاهلم نظری هم درباره اینجور رواب ...

اره موافقم 

نگاح نکن کح خیلی ساکتم بح وقتش برسح حرفای بحت میزنمکح معنیشو تو گوگل سرچ کنی:/😹🖕🏿🔞🖤⃟○━

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هست ساله ولی این اواخر حرفای رکیک میگه جلوی بچه ها

باهاش دهن ب دهن نده. فک کنم شماام دهن ب دهنش‌میدی و ادامه‌میدی

ببین وقتی نمیتوی کاری کنی باااید اول‌جو و شرایطو اروم کنی. ب خاطر بچه‌ها...بعد وفتی اروم شد بشینی بپرسی پیزی دیدی ک اینجوری‌میگی؟؟چیزی شنیدی؟؟ اگه گفت اره بببن جربان چیه اگه‌گفت نه بگو‌ خب‌پس چرامیگی؟ مشکلت چیه؟

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2738
من بادوس پسرم ازدواج کردم بدترین دعواهارم داشتیم کوچیکترین حرف زشتی بهم نزده خانمایی که میگین پسراای ...

حالا دوست پسر تو استثنا بود و شوهر دوم من واقعا اقا ب تمام معنا ولی هیچ مردی زن یا دختر دست خورده یا دست دوم دوس نداره 

من میشناسم مردا رو این حرفا تیکه کلامشونه

نه همشون .اونایی  مشکل دارن فکراشون خرابه فرهنگشون ببماره ازنظرشون ناموس یعنی فقط‌خواهر‌مادر خودشون شاید بگن. 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
حالا دوست پسر تو استثنا بود و شوهر دوم من واقعا اقا ب تمام معنا ولی هیچ مردی زن یا دختر دست خورده یا ...

خودت داری میگی استثنا.ازبن استثناهازیاده .خییبلیییا اینجوری ازدواج کردن اما وااقعا شوهراشون ازین حرفا نمیزنن.واسه اینکه اینو عادی میدونن

2706