2733
2739
عنوان

ازار روحـــی با حرف

| مشاهده متن کامل بحث + 2170 بازدید | 89 پست
حالا دوست پسر تو استثنا بود و شوهر دوم من واقعا اقا ب تمام معنا ولی هیچ مردی زن یا دختر دست خورده یا ...

عزیزم دست خورده یعنی چی؟

خوبه این اتفاق برای خودتون افتاده و باز از این الفاظ استفاده میکنین

بیجا میکنن که دوست ندارن

اونم یک انسانه مثل بقیه

با خودمون مهربون باشیم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بهتر شد انجام بدید هر کی مشکل داره 

😘😘

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2731
درکت میکنم  داشت مادر مخرب یکی از تلخ ترین تجربه های زندگیه

هیی روزگار نه بابای درستی مامانمون ارث نمیدونم کیو از من میخواد   😥خیلی دوسش دارم خاطر نیستم یه مو از سرش کم بشه ولی قلب و روحم ازش تیکه تیکس    صبحا دوست ندارم بلند بشم ببینمش تا این حد 

الان مشکلاتش باهم خیلی کم شده از وقتی یس مزمل میخونم ولی هر کاری میکنم آسیب روحیم یادم نمیره زندگیم جهنم شده 

لطفا برام دعا کنید

2740
اتفاقا خود شوهرم چند دفعه خیانت ازش دیدم

۹۹ درصد پسرا یا قبل ازدواج یا بعدش با کسی رابطه دارن عزیزم

اونوقت خانوما میان اینجا تز میدن دختری که دوست پسر داره سالم نیست

اکای تو خودتو نگهدار واسه مردی که با n نفر بوده😂😒😒🥴

حالا دوست پسر تو استثنا بود و شوهر دوم من واقعا اقا ب تمام معنا ولی هیچ مردی زن یا دختر دست خورده یا ...

غلط کردن دوست ندارن خودشونم بایدپاک ودست نخورده باشن که انتظارداشته باشن

۹۹ درصد پسرا یا قبل ازدواج یا بعدش با کسی رابطه دارن عزیزم اونوقت خانوما میان اینجا تز میدن دختری ک ...

حالا چون مردها اکثرا قبل ازدواج  با کسی بودن دخترها هم بگن ما هم باید حتما قبل ازدواج با کسی باشیم.؟

هیی روزگار نه بابای درستی مامانمون ارث نمیدونم کیو از من میخواد   😥خیلی دوسش دارم خاطر نیستم ی ...

من بابام خوبه مامانمم بعضی وقتا خوبه اما نمیدونم چش میشه بعضی وقتا

هرچییی از دهنش درمیاد میگه با اینکه هیچی بهش نمی گم و جواب نمیدم

تازه الان ک عقد کردم بدتر شده تنها امیدم‌اینه این کرونا تموم شه برم سر خونه زندگیم

ایشالا شرایط توام درست میشه  به خدا توکل کن

بِه از این چه شادمانی🥰✨ که تو جانی و جهانی 😌❤️
حالا چون مردها اکثرا قبل ازدواج  با کسی بودن دخترها هم بگن ما هم باید حتما قبل ازدواج با ...

حالا چون به اون مردا نمیگیم خراب،چرا باید به دخترا بگیم خراب؟

باید بپذیریم دیگه این یک سیکل عادی تو نسل جدید شده و هر دوستی ای الزاما به اون شکل بدی که تو ذهن بعضی ها هست جریان پیدا نمیکنه

حالا چون به اون مردا نمیگیم خراب،چرا باید به دخترا بگیم خراب؟ باید بپذیریم دیگه این یک سیکل عادی تو ...

من خودم شخصا با دوستی موافق نیستم اعتقاد دارم بعدا مرد حتما توی زندگی این رو به رخ میکشه.حالا چه خودش خوب باشه چه نباشه

2706