2752
2734

خوده من

مثلا پوستم بوره ولی هیچ وقت دوس نداشتم

همیشع دلم میخاد برنز باشم

یا مثلا لاغرم وزنم ۵۱ هس

ولی همیشع هرکاری میکنم ک چاق شم پودر و قرص و کوفت و 

چمیدونم مثلا دوس داشتم یه خونه دیگه داشتیم یا یه شهر دیگ زندگی میکردیم

ولی بعدش ک فکر میکنم میبینم دارم اشتباه میکنم ولی باز ادم نمیشم 😐😐

الان خواستی بگی بور و لاغری؟ 😹

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

اونیع کِع با'وَرِت دا'رِع 🙃💪🏻ی قَدَم 👣 عَز اونی کِع دوسِت دارِع جِلو تَرِع❤️👫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

۹۰درصد این خواسته ها باعث پیشرفت آدما میشه. اگر شما به خونه فعلیتون، یا به اندام فعلیتون، یا .... راضی بودین هیچوقت برا بهتر شدنشان تلاش نمیکردین و در نتیجه تا آخر عمر ثابت و ساکن بودین. 

بقیه هم مثل شما اگر بودن نه علم پیشرفت میکرد و نه تکنولوژی

حالا با قرص وپودرو زهرمار چاق شدی یا ن؟؟😂😂😂

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2740

قناعت که نباشه همین میشه 

آدم باید به داشته هاش قانع باشه تا احساس خوب و مثبت داشته باشه تو زندگیش 

حالا چه مالی چه موارد دیگه 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

ولی من از اونچه ک هستم راضی ام

از نظر ریخت و قیافه ممنونِ خدا هم هستم ک سالم خلقم کرده

از نظر چیزای اکتسابی هم دیگه اگه چیزی کم دارم از بی عرضگی خودمه

خدایا لطفا صدای دلمو بشنو و به من و همسرم فرزندی سالم و صالح عطا کن 😔 سپاسگزارم خدایا...من دلم لک زده برای اینکه مادر بشم دلم لک زده برای اینکه دستای نرم کودکم رو لمس کنم دلم لک زده برای اینکه حمومش کنم،بوش کنم دلم میخواد حالا که تو زندگیم انقدر سختی کشیدم این یکی رو دیگه انقد سخت نگذرونمخدایا در اینکه منو به خواسته ام میرسونی شکی ندارم اما حساب قلب گنجشکیِ منو ک داری من همسرمو با انرژی مثبت و قانون جذب بدست آوردم؛مطمئنم که بچمو هم جذب میکنمپس خدایا از همین الآن شکرگزار لطفت هستم و خواهم بود😊خدایا ممنون و سپاسگزارم ک در پس هر سختی برایم شادی آوردی🤗خدایا ممنون و سپاسگزارم که به من زندگی سرشار از آرامش و همسری مهربان و باعاطفه عطا کردی😘خدایا ممنون و سپاسگزارم که همیشه با منی😍😊دوستت دارم خدا🌹🙌🙌😙😚😘😍🙌🙌🌹خدای خوبم ممنون که به من لیاقت مامان شدن دادی😍😍امروز ۳۰ بهمن ۹۹ تست بتای من مثبت شد😍😍امیدوارم تویی که نی نی میخوای همین ماه مثل من سورپرایز بشی 🙏👪 متاسفانه جنینمو بخاطر اختلال در رشد باید سقط کنم،۲۲ اردیبهشت پایان رویای من😢

من خودم نظر اطرافیانم خیلی برام مهمه یعنی کلا برا مردم زندگی میکنم خیلی خودمو با دیگران مقایسه میکنم و بخاطر هنین اصلا اعتماد به نفس ندارم خداشاهده اندامم بیسته یعنی محال ممکنه لباسی بپوشم و کسی به وجد نیاد ایتقد تو تنم قشنگ وایمیسته ولی چون خواهرشوهرام عاشق زن چاقن من از اندام خودم خوشم نمیاد

یا اونا خیلی سفیدن باووجود اینکه صورتشون لک داره ولی من گندمی و پوست بدون لک منتها چون پیش اونا سیاه ترم از پوستم متنفرم و خیلی چیزای دیگه

اعتماد به نفس خیلی مهمه

دوزخ از تیرگی بخت درون من و توست                                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت🎈💕
۹۰درصد این خواسته ها باعث پیشرفت آدما میشه. اگر شما به خونه فعلیتون، یا به اندام فعلیتون، یا .... را ...

نفهمیدم.

چرا اولین جمله تون با اخرین جمله تون فرق داشت