2733
2734
شایدم درستش همینه  نه غیبت همو کردید نه حرف تو دلتون مونده  بعدشم که صلح و صفا. مادر دختری ...

اره بیشتر مثل مادر و دختریم اونا هم اخلاقم رو میدونن یکم رک هستم قبلا ها هیجی نمیکفتم رفته رفته صبرم کمتر شده به حرف البته باردار هم هستم روحیه ام بیشتر حساسه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

باز خوبه مال تو تولدت یادشون بود مال من شوهرم گفت تولد زنده هیچ گهی نخورد ن تبریک ن کادو ن کیک تازه ...

عزیزم منم اخه تولد اونا کیکمیخرم هدیه میخرم منم به اونا ارزش میدم

با لحن بدی گفت اره مارو ادم حساب نکردین رفتین خونه مادرت تولد کرفتی منم گفتم اولا من خبر نداشتم شوهر ...

نتیجه رو دادن خودتونه

لزوم نداره کیک بیاری واسش 

شیرینی خوردن دیگه

عشق زبان و ورزش و خانواده  
 زن ساده ای هست هر چی باشه به زبون میاره منم اونجوری جواب دادم به همه چی خودشو قاطی نکنه دخالت ...

والا چون بزرگتره می تونستی به جای اینکه با عصبانیت جواب بدی به شوخی یه چیزی می گفتی و می رفتی یا اصلا جواب نمیدادی. بعضیا دلشون صافه ولی زبون نیش دار دارن . حرف زدن بلد نیستن آدمو ناراحت میکنن بعدش میگن مگه چی گفتیم . 

اما چون بهت محبت هم میکنن می تونی تو یکم لحن آروم تری داشته باشی 

اخی دلش میخواست تو تولدت باشه 

بخاطر اینکه دوست داره ازت دلگیر شده و یبراش سوتفاهم شده 

(تیکر تارگت)از امروز ۱۷ اردیبهشت میخوام تا ۷ خردا از ۹۲ به ۸۷ برسم👍...تارگت دوم(از ۸۸ به ۸۳)ادامه دارد...
کلا سخته دیگه چون کنارشون هستی وقتی گله کرد به شوهرت میگفتی بهشون بگه کار من بوده هیچ وقت خودت بده ن ...

گفتم دیگه کلا گفتم اگه گله هم داری به پسرت بگو چون کلا من خبر نداشتم  شوهرم یه جوریه اونو زیاد حساب نمیکنن رو من بیشتر حساب باز میکنن

2706