2733
2734

پسرم خیلی بی قراره و سونو دادیم اما رفلاکس نداشته و اما دکتر با توجه به علائمش رفلاکس پنهان تشخیص داده اما چون تو سونو نداشته امکان داره رفداکس پنهان داشته باشه؟

پسرم خیلی عذاب میکشه 😭😣😭😭😭قرص نکسیوم و شربت گرایب واتر داده

علایمش چیه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب دکتر تشخیصشو داده دیگه ما چکاره ایم

داروهاشو بخوره بهتر میشه

دختر منم همینطور بود و به شدت بی قرار اما روز به روز بهتر میشه خداروشکر

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2738

وقتی سونو نشون نداده

چطور میگه رفلاکس؟!!!

الکی این داروها رو نده

حداقل با چندتا دکتر مشورت کن

طبق تجربه من بهترین راه پرهیز و رژیم غذایی مادر هست

سرچ کن چیزهای مقوی بخور البته غیرنفاخ و غیرحساسیت زا....

روزی چند بار شکمش و پهلوهاش  با روغن زیتون آروم ماساژ بده و با یک پارچه ببند یا گرم کن

قول میدم با این روش کلی آروم تر بشه

شیر خشک میخوره

آخه گفتی سینه سخت میگیره

ببین باید صبور باشی

خیلیا این دوران رو گذروندن

آروم باش

با آرامش با بچه ات حرف بزن و بغلش کن ماساژش بده

زیاد هم رو پا یا بغل تکونش نده چون معده اش اذیت میشه و اگه رفلاکس باشه تشدید میشه

۵۰ روزه_نه

به دکترش اگه صحبت کردی بگو اگه صلاح دونست قطره پروبیوتیک براش بنویسه تو آروم کردن بچه خیلی موثره.اسم قطره هام پروکید پویا یا پدی لاکت یکی از اینا میتونه باشه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2706