2733
2739
عنوان

با این فیلم ساختنشون حالم بد شد اَه😫

| مشاهده متن کامل بحث + 3295 بازدید | 171 پست
نصف فیلم سانسور بود خودت دانلود کن بی سانسور اونوقت....

اتفاقا به اینم فکر کردم که برای پخش تلویزیونی ممکنه یه بخش هاییش نباشه.

چون من اون موقع که میخواستم برم سینما ببینم،تو سینما تیکت نظرات همه زدن بودن خیلی صحنه های خشونت امیز داشت و وحشتناک بود و...اما چیزی که پخش شد لینطور نبود...

اما خب واقعا ارزش یک بار دیدن داشت ...بعضی فبلم هارو من چندین بار میبینم اما این نه.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وای یادم رفت تکرار نداره

تو نظرات خوندم پنجشنبه شبکه نمایش ساعت ۳

حالا نمیدونم درست میگن یا نه

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
2728
اتفاقا به اینم فکر کردم که برای پخش تلویزیونی ممکنه یه بخش هاییش نباشه. چون من اون موقع که میخوا ...

شایدم چون مادرنیستیم ارتباط نگرفتیم.

بیچاره فائزه ومادر فائزه😔

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......
دوقلو بودن بچه هاش دیگه

اها.. بعد اون عکسه عکسه کیه؟؟

فرزندم را نذر یاری قیام تو میکنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن💜 بالاخره خدای مهربون به منم یکی از فرشته هاشو داد. پسر قشنگم نه من تو رو دیدم نه تو منو ، ولی روزی که همو ببینیم قطعا منو میشناسی ، صاحب صدایی رو که هر لحظه قربون صدقه ت میره و برات لالایی میخونه ، کسی که ۷ساله شب و روزش تویی. سپردمت به اون خدایی که تو اوج ناامیدی تو رو بهم داد.  مرسی که اومدی💚  ای آن که دوست دارمت اما ندارمت.بر سینه میفشارمت اما ندارمت.. ای آسمان من که سراسر ستاره ای.تا صبح میشمارمت اما ندارمت.درعالم خیال خودم چون چراغ اشک.بر دیده میگذارمت اما ندارمت.میخواهم ای درختِ بهشتی ،درختِ جان.در باغ دل بکارمت اما ندارمت..میخواهم ای شکوفه ترین ،مثل چتر گل.بر سر نگه دارمت اما ندارمت💔 إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا(آری) مسلّماً با (هر) سختی آسانی است، ۲8)يَا عِمَادَ مَنْ لا عِمَادَ لَهُ يَا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ يَا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ يَا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ يَا غِيَاثَ مَنْ لا غِيَاثَ لَهُ يَا فَخْرَ مَنْ لا فَخْرَ لَهُ يَا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ يَا مُعِينَ مَنْ لا مُعِينَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا أَمَانَ مَنْ لا أَمَانَ لَه خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد و از ريزش رحمت آسمان جلوگيرى شد و تويى ياور و شکوه بسوى تو است‏ و اعتماد و تکيه ما چه در سختى و چه در آسانى بر تو است
اها.. بعد اون عکسه عکسه کیه؟؟

عکس شهاب (داداشه فائزه ) و خود فائزه

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
2738
یکی درراه خدا بگه تکرار داره؟؟ من شنیدم شبکه نمایش ساعت ۱ شب درسته؟؟

اره الان زیرنویس کرد امشب شبکه نمایش ساعت یک شب

مطرب بنظرم

اخه مطربو خیلی خوشم نیومد😕 میخواستم اگه رحمان بهتره ببینم

عوضش تگزاسو انقدر دوس داشتم کاش باز فیلم تو اون مایه ها پیدا میشد

2706