2737
2734

تو ماشین خیلی تند رفت. نقی گناه داشت زود فازشو عوض کرد اخراج نشه طفلکی. 

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حقشه عقده ای حسود

حسوده اما امشب دلت نسوخت؟

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁
2731

واای خو نقی خیلللی رو مخه بنظر من مردی کلیه نداشت بهتر بود تا این که نقی افتاده تو‌پاچش🤣🤣🤣

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
فیلمه خودتونو ناراحت نکنین ارزش نداره والا 😂😂😂😂

اونکه آره. همینجوری از سر قرنطینگی🤣

2738
قسمتی که پریشب پخش شد انگار چندتا سکانس حذف شده بود کسی میدونه چی بود توی فرودگاه منظورمه

تو فرودگاه؟؟ نه خبر ندارم

من دلم سوخت اینقدر از این امثال مالکی بدم میاد زیادی فاز مثبت میان

زیادی تند و غیر طبیعی نبود؟!🙄

قسمتی که پریشب پخش شد انگار چندتا سکانس حذف شده بود کسی میدونه چی بود توی فرودگاه منظورمه

خیلی مسخره بود

یهو اون زنه که همراه بهبود اومده بود غیبش زد

ناقص بود فیلمش

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
2706