2737
2739
عنوان

مَردی چرا به نقی گیر داده بود؟ مجلسی آدم اونقدر بداخلاق🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 841 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه الان گفتی فقط ی قسمت دیدی🤪🤣

میخواستم بگم الان😐😂😏

وزن فعلی:60    وزن هدف:50   رژیم نمیگرفتم اینجا زدم خجالت بکشم زودتر شروع کنم   ب پروفم دس بزنین جیغ میزنم  
اره داشتن فوتبال میدیدن بعدش یهو نقی با خانومه درباره بیماری بهبود حرف میزد اصلا چطوری نقی رفت اون ا ...

نقی رو از بلند گو صدا زدن که بره دفتر فرودگاه فکر کرد جون راننده نماینده مجلس میخوان خوش امد بهش بگن بعد که رفت تو دفتر زنه هم نشسته بود 

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
2728
فیلم طنز و کمدی که دیگه این حرفا رو نداره بیخیال

نمیدونم ولی بدم می یاد تا یکی یه چیزی میگه این لفظه فیلمه ول کن را بکار میبرند

همه مثل هم فکر نمیکنن گاهی برخی افراد تحت تاثیر قرار میگیرن گاهی کمتر بهتره به احساسات مردم حتی اگه دارن یه ایرادی از یه چیزی میگیرن احترام گذاشت

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه

نکنه بهتاش دیگه لکنت داشته باشه نتونه خوب حرف بزنه

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
اونکه سفیر بود بهبود رو تحویل ایران داد ورفت 

همینجوری؟؟؟ فک کنم بهبود فک میکرد فهیمه ازدواج کرده اینو پسندیده بودش 

البته اینا حدسیات ماست حذفیاتشو نمیدونم 

یارب نظر تو برنگردد...
همینجوری؟؟؟ فک کنم بهبود فک میکرد فهیمه ازدواج کرده اینو پسندیده بودش  البته اینا حدسیات ماست ...

نه مگه ندیدین تو هواپیما رسمی باهاش حرف زد 

کلن یه جوری تصویر سازی کردن که فیلم اب وتاب پیدا کنه 

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
2740
سس ریختن روی ساندویچ و نی زدن توی نوشابش برای من هنوز سواله 

میخواستن هیجان بدن به فیلم 

پایتخت الان که به پایتخت های قبل که نویسنده قبلی که فوت کرده نوشته نمیرسه اما بازم خوبه 

بازی بازیگراش همه چی رو قشنگ کرده

خوبه الان گفتی فقط ی قسمت دیدی🤪🤣

سلام ننجون صبحت بخیر، 😘🌹

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
سلام ننجون صبحت بخیر، 😘🌹

سلاااام دختر گلم😘به به صبحت بخیر. 

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁
سلاااام دختر گلم😘به به صبحت بخیر. 

فدات خواهر جان😍

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

ولی در کل این سری شش پایتخت بشدددددت نبود خشایار الوند و اون قلم توانای نویسندگیش حس میشه ،خیلی ضعیفتر از قبلیاست ،من قبلیا رو میدیدم ،حتی تکرارهاشو هم کیف میکردم،روحش شاااد

تازمانی که رفتارو تصمیم های ما به کسی آسیبی نمیزند ما به کسی توضیحی بدهکار نیستیم!
2706