2410
2553
عنوان

مَردی چرا به نقی گیر داده بود؟ مجلسی آدم اونقدر بداخلاق🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 841 بازدید | 49 پست

من دلم برای بهتاش کباب شد کلی گریه کردم براش 

با تمام بی ادبی هاش تو این قسمت ۶ کلی صحنه دلسوزی داشت 

تو دششوری فرودگاه هم کلی گریه دار بود 

صحنه دیدن باباش هم گریه دار بود بااین که کار نقی و ارسطو. خدای خنده بوود مخصوصا اون بیل ولی من برای بهتاش کلی گریه کردم

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
تو فرودگاه؟؟ نه خبر ندارم

اره داشتن فوتبال میدیدن بعدش یهو نقی با خانومه درباره بیماری بهبود حرف میزد اصلا چطوری نقی رفت اون اتاق و نشست و اون خانوم بهبود رها کرد و اومد اینا رو نمایش نداد 

بعدشم که یهو اومدن خونه 

بنظرم چندتا سکانس حذف شده بود

یارب نظر تو برنگردد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فیلمه خودتونو ناراحت نکنین ارزش نداره والا 😂😂😂😂

چرا همش هرچی مینویسن یه عده میگن فیلمه خودت را درگیر نکن

اتفاقا فیلمها برای درگیر کردن ذهن ساخته میشه اگه دهن درگیر نشه اون فیلم رسالتش را انجام نداده در واقع فیلم باسد روی ادم تاثیر بداره یاید ادم را ناراحت عصبی یا خوشححال کنه و بیان احساسات هم بد نیست لطفا نگید فیلمه چون وقتی ۶ فصل ساخته شده یعنی دیگه جزیی از زندگی مردمه

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
2456
من دلم برای بهتاش کباب شد کلی گریه کردم براش  با تمام بی ادبی هاش تو این قسمت ۶ کلی صحنه دلسوز ...

اره👌😭

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁
خیلی مسخره بود یهو اون زنه که همراه بهبود اومده بود غیبش زد ناقص بود فیلمش

اون زنه که همراه بهبود بود همراهش بود برای اینکه قرصا و اینا بهبود رو بیاره فک کنم از طرف بیمارستان باهاش اومده بود

2714
اره داشتن فوتبال میدیدن بعدش یهو نقی با خانومه درباره بیماری بهبود حرف میزد اصلا چطوری نقی رفت اون ا ...

نقی به خانم مددکار بدبین بود اون یک کلمه زوود نگفت من مددکارم طولش داد تا نقی بگه رفتین زیر یک سقف بعدا زنه گفت نه و این حرفا... خیلی بدبینانه درست کرده بودن. پس نی زدن در نوشابه و سس ریختن رو ساندویچ دیگه حل شد؟ چون مددکارش بود؟؟ چرا مطرح کردن اصلا متوجه نمیشم

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁
فرودگاه   نقی رو صدار زد بیاد

خوبه الان گفتی فقط ی قسمت دیدی🤪🤣

اون زنه که همراه بهبود بود همراهش بود برای اینکه قرصا و اینا بهبود رو بیاره فک کنم از طرف بیمارستان ...

نماینده ایران تو سفارت افریقا بود

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
نقی به خانم مددکار بدبین بود اون یک کلمه زوود نگفت من مددکارم طولش داد تا نقی بگه رفتین زیر یک سقف ب ...

اره همین دیگه اصلا قضیه درست حل نشد یهو اومدن خونه 

البته من متوجه نشده بودم نقی ا صدا زدند 

یارب نظر تو برنگردد...
خیلی مسخره بود یهو اون زنه که همراه بهبود اومده بود غیبش زد ناقص بود فیلمش

اونکه سفیر بود بهبود رو تحویل ایران داد ورفت 

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
2706