2733
2734
عنوان

تعبیر خواااب!🌱📢

125 بازدید | 13 پست

خووااب دیدم با کسی ک دوسش داارم میخام عقد کنم!

خییلی هم خوشحال بودم ولی لباس عروس تنم نبود ..

یه کت شلوار پوشیده بودم ک حااشیه هااش قرمزه(چیزی ک  خوودم دوسدارم)

قبل از اذوون صب بود

کسی میدوونه خواب قبل از اذون صب تعبیر داره یا بعد از اذوون؟؟

شد شد نشد بیا بشین برات چایی بریزم ❤

برو تایپیک ورپریده ازش بپرس. 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برو تایپیک ورپریده ازش بپرس. 

میشه لینکشو بزاری اخه منم دوسه تا خواب دارم تعبیرش نمیدونم 

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
قبل اذان خواب ببینی تعبیر داره و خوبه همچنین تو ماه شعبان کلا خوابا خوب تعبیر میشن خلاصه اینکه مبا ...

😍🌱❤مرسی مهربوون ..

با توجه ب اینک چن وقت پیش باز یه خاب باحال مامانم دیده یکه شعبان بود تاپیک زدم مییشه بیاای نظر بدی عزیزم!

2738
منم خواب دیدم تو شعبان یعنی تعبیر میشه خدااا😍

اره😍😍😍😍😍من دیشب کلی با خداا حرف زدمو ازش نشوونه خاااسم🌸وقتی بیداز شدمممم ذوق مرگ شدم قبلا خاب دیدم مادر بزرگم بهم گف همییشه لباس قرمز بپوش برات شاانس میاره واقنم شانس میورد حالا این خاابم یه کت و شلوار تنم بود ک حااشیه هااش قررمز روشن بود چ پزی میدادم منم😆تو خابت چتوری بود؟

به به پرنسس جون انشالله نشستی سر سفره عقد واسه منم دعا کن 

من خواب دیدم بلیط قطار داشتم واسه مشهد زیارت با خانواده سوار قطار شدیم بریم مشهد تعبیرشو خوندم حاجت روایی بود

تیکر بارداری نیس!!! 
به به پرنسس جون انشالله نشستی سر سفره عقد واسه منم دعا کن  من خواب دیدم بلیط قطار داشتم واسه م ...

ای جاان الاهی حاجت رواااا بشی❤امام رضاا پشت و پناهت بااشع

میشه لینکشو بزاری اخه منم دوسه تا خواب دارم تعبیرش نمیدونم 

الان برات تگش می کنم. 

@varparide25    

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
الان برات تگش می کنم.  @varparide25    

ممنون عزیزم

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن