2737
2734
عنوان

کدوم شهر از نظر اشتغال و زندگی مناسب تره

| مشاهده متن کامل بحث + 1646 بازدید | 38 پست
بیا ماچت کنم😘😘😘😘

ن ننه ماچ نکن کرونا دارم میگیری😂😂😂😂

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بین شیراز  و تبریز موندم 

همسرم این مسئله رو کلا واگذار کرده به من 

نمیخوام تصمیم اشتباهی بگیرم

شیرازی ها و تبریزی ها لطفا کمک کنن و نظر بدن 

هم از لحاظ مالی بسنجن و هم از لحاظ شغلی

2731
شما خودتون شاهرود هستین؟ مثلا چه شغلی میتونه اونجا داشته باشه با توجه به اینکه‌ متاسفانه هیچ پس اندا ...

شاهرود یه سهریه که پنج تا دانشگاه داره، عمدتا دانشجو هستن، برای همین ایده های جوون پسند توش سریع میگیره، ببین مثلا یکی از دانشجو ها اومد اونجا یه مغازه زد فقط و فقط سیبزمینی سرخ کرده و سیب زمینی تنوری و سیب زمینی با قارچ و سس و یا چیپس درست میکرد فقط همین، حسابی کارش گرفت

یکی دیگه مغازه زد اسم مغازهه ملاقه است، کارش فقط سوپ و اشه، چون جدید بود کارش گرفت 

یکی دیگه یه رستوران و کافی شاپ زد که فقط برای خانم ها بود اونجا همه بی حجابن چون اصلا مرد نمیاد

یکی از همکلاسیای خودمون رفت تو کار کاغذ، چون کاغذش از سمنان یا تهران میومد 

همخونه ی من رفت تو کار پرورش قارچ و واقعا پولساز بود براش ولی چون دختر بود و دلال هایی که از سمنان قارچ میاوردن تهدیدش کردن بیخیال شد 

من بین شیراز  و تبریز موندم  همسرم این مسئله رو کلا واگذار کرده به من  نمیخوام تصمی ...

شب تاپیک بزن بنویس شیرازی ها تبریزی ها هممه میان میگن

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁

به نظرتون اولین اوضاع کرونا اجازه میدن ما اسباب کشی کنیم؟؟؟؟؟ موندم به خدا 

از بس فکر کردم خوابم نمیبره 

از طرفی کرونا هست میترسم اجازه ورود و خروج ندن 

از طرفی اگه بخواییم بمونیم هزینه های اینجا واقعا زیاده و نمیتونیم 

از طرفی هم صاحب خونه باهامون راه نمیاد که مثلا ما یه ماه یا دوماه بمونیم تا اوضاع این بیماری یه خورده بهتر بشه بعد ما خونشو خالی کنیم 

میگه یا ۶ ماهه یا ۱ساله فقط قرار داد میبندم. 

موندم به خدا چیکار کنم😢

به نظرتون اولین اوضاع کرونا اجازه میدن ما اسباب کشی کنیم؟؟؟؟؟ موندم به خدا  از بس فکر کردم خوا ...

ممنون از کمک‌ همه بازم اگر تونستید تحقیق کنید و بهم خبر بدید یه دنیا ممنون🥰🥰🥰🥰

2738

فدات. چون الان دیگه تازه همه میرن بخوابن. موقع سریال پایتخت نزنی کسی نمیاد. ساعت ۹ شب خوبه.

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁
بوشهر که هم خیلی گرمه و هم اینکه از لحاظ شغلی همسرم چه کاری میتونه پیدا کنه اونجا؟

گرماش سه ماه هست ک.. همه از شهرهای شمالی و مناطق بالا واسه کار میان جنوب چون اینجا کار زیادتره. بستگی داره شوهرت چه هنری بلد باشه سر رشته اش توی چ کارایی خوب هست! تحصیلاتش چقدره! 

لطفا فالو کنید این پیجو. براتون دعا میکنم زیاد. Cakes_sweets.20
2706