2733
2734

کیش زندگی میکنم متاسفانه همسرم ورشکست شدن و زندگی در جزیره با هزینه ها و اجاره های خیلی زیادش برامون ممکن نیست. آخر اردیبهشت باید خونه رو تخلیه کنیم. لطفا به شهری رو معرفی کنید که هم برای زندگی مناسب باشه از لحاظ هزینه ها و اجاره و محیط امن و سالم و هم اینکه همسرم بتونن شغلی پیدا کنن. ممنون میشم همه کمک کنید واقعا به کمک همه احتیاج دارم

تعداد رای : 6
نظرسنجی
متاسفانه همسرم ورشکست کردن .یه شهر رو بگید که همسرم بتونه کار پیدا کنه
1
16%
شهری تمیز و با آرامش و هزینه های مناسب
5
83%
مشهد که اوج گرونییه😅

اصفهان خوبه ننه 😀

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زادگاهتون کجاست. اونجا بهتر نیست؟ شهرهای کوچیک رو انتخاب کن گلم.‌

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁
2728
اصفهان خوبه ننه 😀

اونجام گرونه مادرجان. بنظرم شهرهای کوچیک بهتر نیست؟

عزیزکم! دلبندکم! مخالفی ریپلای نکن 😊میبینی که اگر ادامه بدی رنده ت میکنم پس برو رد کارت😁اون عده خودشون میدونن با کیا هستم😁

شاهرود شهر خوبیه، البته اگر کسب و کار بتونه راه بندازه، هم آب و هوای خوبی داره هم خونه های خوبی داره و هم اجاره ها و اینا خوبه، سریع میتونید پولدار شید اونجا 

از نظر اقتصادی برای خیلی کارا بکره

اونجام گرونه مادرجان. بنظرم شهرهای کوچیک بهتر نیست؟

😂😂😂😂هیچی تو بگی ننه جون عاشقتم من 

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
2738
😂😂😂😂هیچی تو بگی ننه جون عاشقتم من 

ای ننه شرمندم نکن که🤣🤣😘😘

ای ننه شرمندم نکن که🤣🤣😘😘

ن ننه اختیار داری شما تاج سری 😂😂😂😘😘

یزد رو شنیدم

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
شاهرود شهر خوبیه، البته اگر کسب و کار بتونه راه بندازه، هم آب و هوای خوبی داره هم خونه های خوبی داره ...

شما خودتون شاهرود هستین؟ مثلا چه شغلی میتونه اونجا داشته باشه با توجه به اینکه‌ متاسفانه هیچ پس اندازی نداریم

قبل اینکه بیام جزیره ۹ سال مشهد بودم اما دیگه نمیخوام برگردم مشهد

میگم مشهد که اصلاااا خونه قسمتهای میثاق اگر بشناسی شده متری ۷ تومن. شهرهایی مثل نیشابور شیروان علی اباد کتول اینا برو. قبلش تحقیق کنید. ببینید به آب و هواش سازگاری دارین. موقعیت شغلیش رو هم بسنجید

ن ننه اختیار داری شما تاج سری 😂😂😂😘😘

بیا ماچت کنم😘😘😘😘

2706