2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
2731

من فقط بااین تفاوت ک قبل قرنطینه هفته یه ساعت میرفتم خونه بابام اماالان اونم قطع شده

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2738

قرنطینه ما نداریم ... چون همیشه تو استرس هستیم ...متاسفانه 

💔دلم تنگ است و میدانم تو دیگر بر نمیگردی                بمانم هرچه خیره پشت این در بر نمیگردی                غریبی میکنم با قاب عکست ناامیدانه                      خودم هم کرده ام انگار باور بر نمیگردی ...

من خیلی با اومدن کرونا زندگیم بهم ریخت 

سر کار رفتنم که شده تدریس مجازی

دانشگاه رفتنمم که باز شده مجازی

دوستامو نمیبینم 

باشگاه هم تعطیل 

فقط بخدا در حد تو ماشین بشینم یه دور بزنم برگردم خونه پیاده هم نمیشم.

مگ میشه بنظرم دیگ همه یبار بیرون و بازار و دیدن و ملاقات دوست و...رو میرن اما الان عین زندانی شدیم.کرونا نبود خونه خانوادها و بیرون و شب گردی و دانشگاه و...بود 😔😔ولی الان قطع ارتباطیم کلا با همه چیز.زندگی من اصلا شبیه الان نبود😭😭حتی از خریدن ی پفک هم منع هستم.کی اخه این همه دست میشست...این همه وسواس ب خرج میداد.

منم دقیقا مثل سایه جون

نه دوستی نه رفیقی 

اینجا غریب غریبم😭😭😭

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون🥰😍با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.❤🌷🌹🍁🌺

واسه من که کلأ متفاوته.50 روزه مامانم اینارو ندیدم،بیشتر از 1 ماهه اصلا بیرون نرفتم حتی تا دم در ساختمون، نه گردشی نه دیدن دوستام.مسافرت عید هم که هوتوتو! خیلی سخت میگذره ولی خب مهم تر از سلامتی نداریم که

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2706