2733
2734
عنوان

التهاب مری و درمان مشکل بلع یا دیسفاژی

| مشاهده متن کامل بحث + 37182 بازدید | 76 پست
من با یه دکتر صحبت کردم به من گفت پنتو پرازول ۴۰ و دیکلینیوم سی بخورم  من الان سرترالین ۵۰ و پ ...

دوست عزیز استرس برای رفلاکس سمه. ارامش داشته باشین. عسل برای رفلاکس عالیه تجربه خودم میگه من دوروزه مصرف میکنم خوبم. 1 ساعت قبل نهار ی قاشق غذا خوری عسل طبیعی بخورین. و قبل خاب هم یک ساعت. پس از مصرف عسل تا نیم ساعت اب یا چیزی نخورید تا خاصیتش از بین نره. چای چربی تندی رب گوجه نان سفید خوب نیست. نون تست جو خوبه. ب جای چای پر رنگ چای خیلی کم رنگ با پودر زنجبیل و یک قاشق غذا خوری عسل میل کنید

شما الان کاملا خوب شدید ودکترتون هم لطف کنید ادرسشو

من صبح نیم ساعت قبل صبونه لانزوپرازول 30 نیم س قبل نهار موتیدون 10 نیم س قبل شام فاموتیدین 40 مصرف میکنم. ولی مشکل بلع من ناشی از عفونت رفلاکس های گذشته ام بود. من پیش متخصص عفونی مراجعه کردم و دونوع قرص داد ک بعد 1 روز خیلی بهتره بلعم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من صبح نیم ساعت قبل صبونه لانزوپرازول 30 نیم س قبل نهار موتیدون 10 نیم س قبل شام فاموتیدین 40 مصرف م ...

ممنون عزیزم همسرم هم بجز موتیدن دوتا قرص دگت وکلی قرص من جمله بیسموتتریامترنو دومپریدون10 وحتی آموکسی سیلین مصرف میکنه ولی تاثیر ش بلافاصله بعد اتمام انگار نه انگار

به شما آنتی بیوتیک هم دادند؟متخصص عفونی چه آنتی بیوتیکی داد؟

2731

سلام

منم الان حدودا پنج روز هست که مشکل دیسفاژی پیدا کردم.البته من قبلا هم فوبیای بلع داشتم اما مشکل چندان خاصی نبود با یک دوره مشاوره حل شد اما حالا چند روزه که ناحیه گلوم درد میگیره و غذا از گلوم پایین نمیره.اول رفتم دکتر عمومی وقتی دیدم داره چرت و پرت میگه به پزشک فوق تخصص گوارش مراجعه کردم که پزشک خوبی هم هستن ایشون با پرسیدن بعضی سوالا گفتن که مشکل رفلاکس دارم بهم دارو دادن و گفتن فعلا آندوسکوپی نیاز نیست.خواستم بدونم شما که مشکلتون برطرف شده دیسفاژی در چه حدی بود براتون؟قرص به راحتی از گلوتون پایین میرفت؟اگه سنم مهمه من تازه وارد بیست سالگی شدم.خیلیم استرس دارم برای همین موضوع.اگه میشه و پیام و دیدین لطفا کمک کنین و کمی برام از حالات قبلتون بگین.

سلام منم الان حدودا پنج روز هست که مشکل دیسفاژی پیدا کردم.البته من قبلا هم فوبیای بلع داشتم اما مشک ...

یه بیماری هست به اسم آشالازی، علائمش هم تا حدودی شبیه رفلاکسه، راحت ترین راه تشخیصش تست باریوم هستش

فشار قفسه سینه دارم وتا یادمه همینجوری بودم نه اندو نکردم البته بگم من وپدرم وپدربزرگم همینجوری ابم ...

یه بیماری هست به اسم آشالازی، علائمش هم تا حدودی شبیه به رفلاکسه، راحت ترین راه تشخیصش انجام تست باریوم هستش

2740
سلام. اگ علایمشو داری برام مطرح کنید ممنون میشم تا بتونم کمکتون کنم

سلام منم مشکل در بلع غذا دارم نمیدونم بخاطر استرس بوده یا عفونت سه هفته اس اینجوریم بعد دارو مشکلات گوارشی هم پیدا کردم بعضی وقتا یه چیز کوچیک تو گلوم میمونه علائمم آروغ زدن نفح شکم بعضی وقتا درد قفسه سینه درد معده مشکل بلع غذا بی اشتها و ضعف ایا اسیده؟

سلام. اگ علایمشو داری برام مطرح کنید ممنون میشم تا بتونم کمکتون کنم

سلام منم مشکل بلع غذا دارم نمیدونم واسه غدد لنفاویه یا معده اندازه غدد لنفاوی گردنم ۸میل و ۵میله چیکار کنم😭😭دو قاشق میتونم غذا بخورم

احساس گرفتگی جلو گردن دارید؟ یا با یلع احساس فشار یا تننگی گلو میکنید؟ درد قفسه سینه چطور یا احساس خ ...

من همه این علائم رو دارم میترسم سرطان مری داشته باشم دکتر هم رفتم ولی فرقی نکرده خیلیم عصبی هستم دکتر گفت رفلاکس هست ولی خیلی میترسم 

2706