2410
2553

ب عنوان کسی که یک سال مشکل بلع داشتم اوایل گلوم درد میکرد و احساس خراش داشتم ولی بعد غذا یا اب گیر میکرد. اندو کردم انواع قرص رفلاکس  ولی مشکل از جای دیگ بود ک ب لطف خدا دارم درمان میشم. این تاپیک رو زدم تا عزیزانی ک این مشکل عذاب اور رو دارن با من مطرح کنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

سلام 

همسرم چندین ساله زخم معده وباکتری معده داره دارو مصرف میکنه مدتی شدید درد داره و داروهاش تاثیری نداره 

میگه قرص حتی میخوره گیر میکنه ومجبورا بعدش نون میخوره نظرتون چیه؟؟؟

2714
نه علایمسو ندارم کنجکاو شدم بدونم مشکلتون چی بوده

خب من رفلاکس داشتم اوایل احساس میکردم ی لقمه تو گلوم گیر کرده. هروقت اسیدم قوی تر میشد بیشتر حسش میکردم.انتی اسید میخوردم یکم بهتر میشدم تا بعد مدتی التهاب مری مشخص شد با اندو. با درو خوب شدم ولی بعد مدتی برگشت

من یه مدته بین دو کتفم خیلی درد میکنه و وقتی غذا میخورم انگار نزدیک کتف راستم سیخ فرو میکنن‌

نکنه معدم یا مریم مشکل داشته باشه؟

خوشبختی نگاه خداست😍دعا میکنم خداوند هرگز چشم از شما برندارد😍😍🌹🌹
سلام  همسرم چندین ساله زخم معده وباکتری معده داره دارو مصرف میکنه مدتی شدید درد داره و داروهاش ...

الان قرصی مصرف میکنند؟ انتی اسید چطور؟ رفلاکس یا مشکل بلع؟ ایا دهان و بزاق ایشان بوی بدی گرفته؟

خب من رفلاکس داشتم اوایل احساس میکردم ی لقمه تو گلوم گیر کرده. هروقت اسیدم قوی تر میشد بیشتر حسش میک ...

برای التهاب مری چیکار کردید؟ منم التهاب مری دارم....کدوم شهرید؟ کدوم دکتر رفتید؟

2706