2733
2734
عنوان

التهاب مری و درمان مشکل بلع یا دیسفاژی

| مشاهده متن کامل بحث + 37182 بازدید | 76 پست
الان قرصی مصرف میکنند؟ انتی اسید چطور؟ رفلاکس یا مشکل بلع؟ ایا دهان و بزاق ایشان بوی بدی گرفته؟

اره در این2هفته روزی14 قرص استفاده میکرد بعد کرونا بایست بره اندو ببینه وضعیتش چطوره

رفلاکس داره گاهی شدید که صداش مثل سرماخورده ها میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه اصلا دکتر نرفتم

خب اشتباه کردید. اگر مایل باشید براتون قرص هایی ک مصرف کردم برای رفلاکس رو بنویسم. التهاب مری ناشی از رفلاکس اسید و عفونت های ناشی از رفلاکسه

2738
احساس گرفتگی جلو گردن دارید؟ یا با یلع احساس فشار یا تننگی گلو میکنید؟ درد قفسه سینه چطور یا احساس خ ...

نه گرفتگی و اینا ندارم ولی قفسه ی سینم درد میکنه بیشتر سمت راست‌

خوشبختی نگاه خداست😍دعا میکنم خداوند هرگز چشم از شما برندارد😍😍🌹🌹

عزیزم من همیشه غذا وآب وکلا خوراکی تو گلوم گیر میکنه در حد مرگ حتی نمیتونم باخیال راحت آب بخورم باید جرعه جرعه وآروم

شوهرمم زخم مری وفتق دیچه مری به معده داره نیم ساعت یبار ضعف میکنه میتونی کمکم کنین

ممنونم

من با یه دکتر صحبت کردم به من گفت پنتو پرازول ۴۰ و دیکلینیوم سی بخورم 

من الان سرترالین ۵۰ و پروپرانولول ۱۰ هم میخورم چون استرس و اضطراب شدید دارم.

خوشبختی نگاه خداست😍دعا میکنم خداوند هرگز چشم از شما برندارد😍😍🌹🌹
نه ممنون مگه شما پزشکی که من طبق دستورت دارو بخورم؟

البته ک نه. ولی 4 تا فوق تخصص گوارش رفتم و ب عنوان کسی ک درد رو کشیدم خاستم کمکتون کنم. رفلاکس اسمش زیاد جدی گرفته نمیشه ولی درمان نشه ب سرطان ختم میشه

عزیزم من همیشه غذا وآب وکلا خوراکی تو گلوم گیر میکنه در حد مرگ حتی نمیتونم باخیال راحت آب بخورم باید ...

سلام. زخم مری تخصصی هست و باید اندوسکوپی بشن. اما در مورد مشکل شما. چند وقته اینجوری هستین؟ اندو نکردین تاحالا؟ سوزش سردل یا درد یا فشار قفسه سینه چطور

سلام. زخم مری تخصصی هست و باید اندوسکوپی بشن. اما در مورد مشکل شما. چند وقته اینجوری هستین؟ اندو نکر ...

فشار قفسه سینه دارم وتا یادمه همینجوری بودم

نه اندو نکردم البته بگم من وپدرم وپدربزرگم همینجوری ابم 

اما چون مدربزرگم سرطان نای گرفتن وفوت شدن میترسم

2706