2733
2734
عنوان

کتاب جز از کل

| مشاهده متن کامل بحث + 4291 بازدید | 36 پست
بنظرم بعدش نقد و بررسیش رو بخون تو اینترنت من وقتی فهمیدم دقیقا مضمون کتاب چیه که بعدش نشستم نقد و ...

آره اتفاقا امشب این تصمیم گرفتم که هر کتابیو تموم کردم برم نقدش بخونم 

نقد کتاب هارو تو گوگل سرچ میکنید؟

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃
نشر چشمه پیمان خاکسار من یک ماه طول کشید خوندنش  تازه نت برداری هم میکردم

خوب به نظرم بهترین چاپش همینه از این کتاب

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نت برداری که میکنی، وقت میشه برگردی و نت هارو بخونی؟

حاشیه کتاب می نویسم

بعد تو وقتهایی که حوصلم سر میره یا حالم بده میشینم اونا رو میخونم 

تا مداد دستم نباشه نمیتونم کتاب بخونم 

ملا بنویسم کلن😂

حرفه ای نیستم ولی کتاب زیاد می خونم  و کتابو واقعا می خونم تا نفهمم چی شد نمی تونم ادامه بدم🥴 ...

باید بند بندشو بفهمی مقدمشو حفظم 

اگر زندگی بخواهد درسی به ما بدهد آشپز باید زبانش را ازدست بدهد فیلسوف عقلش،نقاش چشمش .. اهنگساز گوشش ورزشکار پایش.. درس من ؟آزادی 

الان من کتاب نمیخونم ولی یه چند وقت پیشا حدودا ۱۰۰تا کتاب خوندم .. ولی واقعا جز از کل رو نمیفهمیدم 

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
2728
آره اتفاقا امشب این تصمیم گرفتم که هر کتابیو تموم کردم برم نقدش بخونم  نقد کتاب هارو تو گوگل س ...

بله.سعی میکنم سایت های معتبر تر رو بخونم چون واقعا منبع قابل دسترسی دیگه ای فعلا در اختیارم نیست

حاشیه کتاب می نویسم بعد تو وقتهایی که حوصلم سر میره یا حالم بده میشینم اونا رو میخونم  تا مدا ...

منم ملابنویسم

یه مدت دفتر داشتم مینوشتم بعد دیگه دیدم چون برنمی گردم بخونم دیگه ننوشتم

ولی تو کتاب جاهایی که خوشم اومد و یا لازمه مجدد خونده بشه ستاره میزنم که همسرم مخالفه این کارمه 😁

بله نشر چشمه کلن بهترین ترجمه ها رو داره ولی کاغذ که گرون شد تو ورق کاهی با فونت ریز زدن موقع خوندن ...

پس کتاب بعدیم شد جز از کل

کتاب تکه های از یک کل منسجم خوندی؟

2740
منم ملابنویسم یه مدت دفتر داشتم مینوشتم بعد دیگه دیدم چون برنمی گردم بخونم دیگه ننوشتم ولی تو کتاب ...

دقیقن منم همین کارو میکنم 

زیرش خط میکشم و تو حاشیه کتاب اون چیزی که درک کردمو از نوشته می نویسم و نتیجه گیری میکنم 

شوهر منم میگه کتابو خراب می کنی و حواسم پرت میشه موقع خوندن

ولی نظر من اینه که باید مشخص باشه که این کتاب خونده شده 

آخه اون همه ورق تمیز به چه دردی می خوره؟؟؟

سه شنبه ها با موری رو بخون 

آره اینم تو برنامه م بود 

کتاب تکه ای از یک کل منسجم خوندین؟

دقیقن منم همین کارو میکنم  زیرش خط میکشم و تو حاشیه کتاب اون چیزی که درک کردمو از نوشته می نوی ...

منم دوست دارم کتابم علامت گذاری بشه که یه وقتی برگشتم‌و‌کتابو ورق زدم با دیدن همون علامت ها و نوشته ها کلیت کتابه و اینکه چی بود و ... بیاد دستم

همسر کرامی میگه نه

واسه همین گاهی کتاب جدیدو میگیره میگه اول خودم بخونم🤷🏽‍♀️ مورد داشتیم یه کتابو‌ده روزی قایمش کرد تا وقت کنه شروع کنه بخونه 😂😂

2706