2726
عنوان

کتاب جز از کل

4235 بازدید | 36 پست

خانمایی که خوندینش

چطوره؟

من الان دارم عقاید یک دلقک می خونم

بعدش اینو بخونم ؟

اللبته کتاب تکه هایی از یک کل منسجم هم تو برنامه م هست 

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دارمش بهت بگم واقعاااااا گاهی لازمه یه صفحه رو بارها بخونی کتاب خون خیلی حرفه ای باید باشی

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  
شما پسندیدی کتاب عقاید یک دلقکو؟

آره خوب بود البته هنوز تمومش نکردم 

یکم یه جاهایی واسم گنگ بود 

ولی در کل خوشم اومد 

مخصوصا فصل های آخرش داره جذابتر میشه واسم

کدام دانه فرو رفت در زمین که نَرُست    چرا به دانه انسانت این گمان باشد.   مولانا جانم ❤️🍃
عقاید یک دلقک عالیه جز از کل فقط طولانیه  کتابی که م خریدم فونت ریز بود رو اعصابم بود خوندنش

کدوم نشر و مترجم بود؟

من دارمش بهت بگم واقعاااااا گاهی لازمه یه صفحه رو بارها بخونی کتاب خون خیلی حرفه ای باید باشی

حرفه ای نیستم ولی کتاب زیاد می خونم 

و کتابو واقعا می خونم تا نفهمم چی شد نمی تونم ادامه بدم🥴

کتابخون حرفه ای چجوری بشم؟☹️

سلام عزیزم واقعا عالیه عااالی  رمان خانوم هم عالیه و بازم خواستی بگو راهنمایی کنم😘راستی جسد ...

خانوم ایرانیه؟ 

آره خوب بود البته هنوز تمومش نکردم  یکم یه جاهایی واسم گنگ بود  ولی در کل خوشم اومد  ...

بنظرم بعدش نقد و بررسیش رو بخون تو اینترنت

من وقتی فهمیدم دقیقا مضمون کتاب چیه که بعدش نشستم نقد و بررسیش رو خوندم

خصوصا توی ترجمه و بازگردانی فارسیش بعضی جاهاش به قول خود شما گنگه 

نشر چشمه پیمان خاکسار من یک ماه طول کشید خوندنش  تازه نت برداری هم میکردم

نت برداری که میکنی، وقت میشه برگردی و نت هارو بخونی؟

2706