2737
2739
عنوان

اگه يكيو دوس داشته باشين كه......

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 45 پست

دقیقا جمله ی اخرتو من باخودم تکرار کردم و گند زدم با ابراز علاقم ب همه چی.من 4سال منتظرموندم 1 سال ک چیزی نیس. اروم اروم بهش نزدیک شو باهم پیام بدین اهنگی کیلیپ بامزه ای چیزی بفرس روحیاتش دستت بیاد دیگ تمومه.بلدش شو

پناه بر تو ک بی واژه مرا میخوانی...

یه مشکلی که دارن پسرای بی جنبه

اگه بهشون بگی که دوستشون داری فک می کنن هر رفتاری باهات بکنن و بداخلاقی کنن و اینا تو بازم نازشونو می کشی و باهاشون میمونی

متاسفانه....

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه مشکلی که دارن پسرای بی جنبه اگه بهشون بگی که دوستشون داری فک می کنن هر رفتاری باهات بکنن و بداخل ...

افرین همینطوره.بعد این ک بهشون ابراز علاقه کنی برات گنده میشن ی جوری رفتار میکنن ک ناراحتم بشی براشون مهم نیس درحالی ک قبل این جرات نمیکردن هرجور ک دلشون میخاد حرف بزنن

پناه بر تو ک بی واژه مرا میخوانی...

دوست عزیز من برای خودم اتفاق نیفتاده اما یکی از دوستام دقیقا مث شما بود یه عشق یه طرفه تا اینکه پیج اینستای پسره رو پیدا کردیم هر چی با اسم ناشناس بهش پی ام دادیم پسره پا نداد تا اینکه دوستم ازم خواست همه چیو به پسره بگم ولی وانمود کنیم که دویتم نمیدونه و من از طرف خودم این حرفا رو میزنم راستش پسره خیلی منطقی قبول کرد و قول داد راز بمونه تا اینکه امسال عید پسره به یه چشم دیگه به دوستم نگا میکرده خانواده پسره هم دوست دارن دوستم لروسشون بشه دیگه فعلا ببینیم بعد عید چی بشه خدا کنه به هم برسن

2738

واسطه ندارین کسیو؟

یکی از دوستای پسرش یعنی که آدم مطمئنی باشه

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
به عنوان یک پسر میگم ، چقدر خوب که فرهنگ اینکه دختر هم بیاد پیشنهاد بده تو مملکتمون جابیفته. بنظر من ...

جدى ميگين؟شما خودت دخترى همچين كارى بكنه چ فكرى ميكنى راجبش؟زده نميشى ازش؟

دوست عزیز من برای خودم اتفاق نیفتاده اما یکی از دوستام دقیقا مث شما بود یه عشق یه طرفه تا اینکه پیج ...

اینو هم بگم که همه مردا و پسرا مث هم نیستن و دوست من از کارش خیلی راضیه اما شما باید بر اساس معیار فرهنگ و اداب و محیط و رفتار اون شخص بسنجی و کاری رو که میخوای انجام بدی یا نه

جدى ميگين؟شما خودت دخترى همچين كارى بكنه چ فكرى ميكنى راجبش؟زده نميشى ازش؟

اگه مغروره ممکنه از چشمش بیفتی

واسه دوست صمیمی خودم پیش اومد راستش

2706