2726
عنوان

اگه يكيو دوس داشته باشين كه......

391 بازدید | 45 پست

از نظر معيارى با همه ى اون فانتزيايى كه از همسر اينده داشتين فرق داره

ولى خب خيلى ازش خوشت اومده با اينكه هيچكدوم از اون معيارا رو نداره

پسره خيييلى صاف و ساده و پاكيه،در عين حال مغرور و خجالتى...

از لحاظ قيافه معموليه رو به بالا و شغل و درامد خوب و خانواده ى خوب و خوش اخلاق

فكر هم ميكنم اونم از من خوشش مياد ولى خب بخاطر اخلاقش پا پيش نميذاره اما خيلى رفتارا ديدم كه فهميدم خوشش مياد ازم

بنظرتون من بهش پيشنهاد بدم؟چى بكم؟ميترسم  اگه ايت كارو نكنم بعدا پشيمون بشم

جون يك ساله منتظرم ولى اون اقدامى نميكنه منم بيشتر نميتونم بلاتكليف بمونم....

اگه‌اینجا جای دیگ بود میگفتم اره 

اما ادعای مردای ایرانی رو همینجوری نمیشه تحمل کرد 

فک کن خودتم پیشنهاد بدی دیگ هیچی 

البته این نظر منه 

یه چراغ سبزی چیزی نشون بده پا پیش بزاره 

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

خ همه اینا که گفتی + و ملاک 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه خودت پیشنهاد نده بهش

هر پسری جنبه اشو نداره ها

حتی اگه اونم ازت خوشش بیاد

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗

اینجا ایرانه و اون پسر ایرانی پیشنهاد دادن همان و ضایع شدن همان به فرض محال قبولم بکنه تا دعواتون بشه میگه تو خواستی تو گفتی

اگر بخواد خودش خواستگاری میکنه ازت وگرنه نگاه کردنو همه بلدن

اگر نظرت مخالفه منه ریپلای نکن چون احتمال رنگی شدنت هست 

ن ن تروخدا تو اشتباه منو تکرارنکن.همینجوری اروووووم ارووووم بهش نزدیک شو.اگ تو ی قدم ب سمتش برداشتی صبرکن تاخودش دفعه ی بعد بیاد سمتت.دقیقا همین اتفاق برای من افتاد اشتباهم این بود ک خیلی احساسی تصمیم گرفتم و بهش گفتم ک دوسش دارم و اون سردشد و کلا کات کردیم من خراب شدم پیشش فکرمیکنه کشته مردشم همین االانشم .بهش اصلا مستقیم ابراز علاقه نکن تامیتونی ی جورایی خودتو بهش بشناسون 

پناه بر تو ک بی واژه مرا میخوانی...
2706