2733
2739
عنوان

مهاجرت به المان

263 بازدید | 11 پست

سلام شما كه آلمان زندگى مى كنيد مى تونيد من رو راهنمايى كنيد؟

همسرم جابسيكرز داره و عازم المانه  بعدش من ميام. ميخوام بدونم وسايلامو اينجا بفروشم بياماونجا بخرم يا نه از ايران بيارم. منظور وسايل برقى و ظرف و ظروف و روتختى و تابلو فرش و اين چيزاست. بعد من اگه تو اين مدت ويزاى توريستى بگيرم بيام و باردار باشم ميتونم نامه بگيرم كه سفر برام خطرناكه بمونم تا كاراى اقامتم اوكى بشه؟ 

كدوم شهرش بهتر؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیزم ، شوهرمم هم جاب سیکر داره برا آذر ماه

رشتش برنامه نویسی هست 

یه یه سال و نیم پیش نوبت گرفت چون زبانش اکی نبود کنسل کرد بعد چند ماه 

بعد دوباره نوبت گرفت 

شما شوهرتون رشتش چیه؟

من از پیرارسال کلی تحقیق کردم برا همه چی 

قیمت همه چی و درآوردم خخخخ، 

وسایل خونه هیچی با خودت نبر اونجا نسبت به حقوق به یورو وسایل خونه ، لباس مفت، غذا هم خیلی ارزون نسبت به حقوق

میتونی بری تو سایت   otto.deقیمت دستت بیاد البته این یکم گرون تره از بازار 

این سایتم هست poco.de 

باید ببینید حقوق متوسط رشتتون چقدر 

تازه کالاهای برقی هم تا ۵۰ تا ۶۰ درصد گاهی آف میخوره

فقط مواد غذایی از ایران ببر وقتی خواستی بدی

زردچوبه ، انواع سبزی های خشک مخصوصا ریحان و تره خشک شده ، رب انار ، نعنا خشک ، زرشک و زعفران

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
همسر منم برنامه نويسه. شما چند وقت بعد ميرين؟

من بعد این که کار پیدا کرد باید برم 

حدود 6 هفت ماهی طول میکشه

چون برا پیوست خانواده سفارت سه تا فیش حقوقی میخواد

شینگنم نمیتونم بگیرم چون آلمان سخت شینگن میدع دو 

باید از جیب به یورو بخورم که 6 ماه اگه کار پیدا نکنه کلی هزینه ی منو پسرم میشه 

نمیشه باهاش برم 

اون میره بعد ما میریم

همسر شما کی شروع ویزاش؟مصاحبه رفته؟

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2740
من بعد این که کار پیدا کرد باید برم  حدود 6 هفت ماهی طول میکشه چون برا پیوست خانواده سفارت سه ...

وقتش مشخص شده بخاطر اين تعطيلات نتونست امتحان گوته رو بده. از اينجاهم كار پيدا كرده. بايد با وكيل صحبت كنم اگر باردار باشم مى تونم براى سفر برم بعد بخاطر باردارى اونجا بمونم تا فيشاى حقوقى و بقيه مدارك آماده بشه. شنيدم كه مى گن بايد دكتراشون تاييد كنن كه مثلا سفر براى شما و بچه خطرناكه در غير اينصورت نه

وقتش مشخص شده بخاطر اين تعطيلات نتونست امتحان گوته رو بده. از اينجاهم كار پيدا كرده. بايد با وكيل صح ...

چقدر عالی ، با کدوم سایت کاریابی کار پیدا کرده؟

کدوم شهر؟

شوهرتون چند سال سابقه داشت؟

با چی کار میکنه.تخصصش چیه درواقع؟

اونجا دکترش با ایران خیلی فرق میکنن باید حتما شرایط سفر نداشته باشی تا بهت نامه بدن ،

چقدر عالی ، با کدوم سایت کاریابی کار پیدا کرده؟ کدوم شهر؟ شوهرتون چند سال سابقه داشت؟ با چی کار م ...

رزومه فرستاد براى چندتاشركت چون زبان بلد بود راحت باهاشون مصاحبه كرد. ١٢سال سابقه كار داره اينجا مدير يه شركت چند تا پرژه خوب داشتن مثل irp. ما نمى خوايم جدا بريم. داريم دنبال راه كار مى گرديم همزمان بريم يا حداقل با فاصله كمتر از يك ماه

رزومه فرستاد براى چندتاشركت چون زبان بلد بود راحت باهاشون مصاحبه كرد. ١٢سال سابقه كار داره اينجا مدي ...

اگه قرار داد دارید که باهم می تونید برید