2733
2734
سلام من کلیه هام سنگ سازه هفته پیش فک کنم هندونه خوردم و درد شدید مثانه داشتم و سوزش ادرار،تکرار اد ...

احتمال زیاد دفع شده برای راحتی خیال یه سونو انجام بدید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
مشکی دیده نمیشه و این که بله به سیستم بدنی ربط داره و اینکه آمپول چه مدلی و به کجا تزریق میکنید

سلام،یه سوال بی ارتباط ب موضوع ولی مهم:پدرم یک ماهه گلو درد داره و وقتی صحبت میکنه اذیت میشه نمیتونه زیادحرف بزنه،احتمال کرونا هست؟

این ازمایش شوهرمه  ..  بعد خوردن داروها  .  دی اف ای  ۲۷ بود اول  الان ...

این سوالم جواب میدین لطفا  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
عزیزم یه فوق تخصص ریه که کارش عالی باشه بگید بهم معرفی کنن لطفا،تهران یا کرج

دکتر قانعی.بزن تو نت ادرسش میاد.ولی بعید میدونم‌نوبت بدن الان

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
2738
عزیزم منم کلیه چپم خیلی درد میکنه حتی نمیتونم روش دراز بکشم کلا دسشویی نرمال نمیتونم برم یا دو روز ا ...

چون یبوست دارید و سخت ادرار میکنید احتمال زیاد افتادگی باید متخصص زنان به چند روش معاینه کنه دراز بکشید پاها هارو خمع کنید سرفه کنید و بعد مقعد خودتون سفت کنید سن،وزن و تعداد فرزندان بگید

همسر من ببخشید خیلی دستشویی میره خانوادتا مشکل پرستات دارن  میخوام پیگیرش شیم یه دکتر خوب توتهران میشه معرفی کنن مرد باشه

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏

سلام دخترم تو سونوی ۳۰ هفته جنینی هیرونفروز ۵ میلی کلیه چپ داشت..سونوهای بعدی قبل ب دنیا اومدنش گفتن ک رفع شده بعد تولد برای اطمینان بردمش سود وقتی ۱۹ روزه بود باز هیدرونفروز خفیف کلیه بدون مجرای دیلاته گزارش شد..

سوالم اینه ازمایشUA .UC بدون مشکل بود ولی دیگ تکرار نکردم ..

حالا این ازمایشها باز تکرار بشع؟سونو مجدد کی انجام بشه؟

دفع ادرار هم خوبه راحت روزی ۵ یا ۶ کهنه رو خیس میکنه و للان دقیقا ۸۰ روزشه

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
همسر من ببخشید خیلی دستشویی میره خانوادتا مشکل پرستات دارن  میخوام پیگیرش شیم یه دکتر خوب توتهر ...

دکتر پویان  عالیه

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2706