2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من همیشه پهلوا درد دارم باید حتما پهلو بند ببندم اگر سردم شد خیلی درد دارم نمیدونم چرا

🤲🤲برای من هم دعا کنیدبرای سلامتی بچم صلوات بفرستین انشالله همه چیزاش ب خوبی پیش بره التماس دعا چون خیلی منتظر بودیم 🤲🤲🤲حاجت روا باشید

چجوری کراتین کلیه رو بیاریم پایین ب جز دیالیز

کراتینش ۳/خورده ای

البته نمدونم اسمشو درس گفتم یا ن کراتین تراتین تو همی مایه ها

شاید باورتون نشع ولی این ایموجی 🙏🏻 برای تشکر کردن و دعا نیست بلکه به معنیع بزن قدشع🔫😹یه عمر هممون ایسگا شدیم😹
راهنمایی میکنند

خال کنار گوش نوزاد شنیدم میگن ممکنه بدلیل مشکل کلیوی باشه.و اینکه توی چهارماهگی نوزاد سونوی کلیه براش انجام شده مشکلی نبوده آیا لازمه بعدا باز تکرار بشه؟

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...

پسر من 9 ماهشه هردو کلیش هیدرونفروز بود عمل شده 

جای عملش هم بازه 

ولی ورمش هنوز نخوابیده 

بطور طبیعی نمیتونه ادرار کنه فقط از جای عملش میاد بیرون 

بنظرت نگران کنندس؟؟؟

من از قیدت نمیخواهم رهایی
بله در منزل ما هستند

میشه بپرسید سندروم نفروتیک توی بچه ها کامل خوب میشه یا نه دخترمن از ۲۰ماهگی دچار این بیماری شد الان  ده ماهه قرصش قطع شده و فقط دوبار ازمایش دادیم تریس بوده ممکنه دیگه عود نکنه

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨
پهلو به سمت شکم بیشتر یا کمر

ب سمت کمر

🤲🤲برای من هم دعا کنیدبرای سلامتی بچم صلوات بفرستین انشالله همه چیزاش ب خوبی پیش بره التماس دعا چون خیلی منتظر بودیم 🤲🤲🤲حاجت روا باشید
2706