2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

لبخند جان آرد رو چقدر هم میزنی ؟کیکای من پف نمیکنه

آردو الک کن با بیکینگ ووانیلت اندازه بیکینگ نباید کم باشه دقیقا 2تاپر بزن ،وقتی موادتو قاطی کردی همزنتو خاموش کن با لیسک هم بزن کم کم آردو بریز وقتی آرد تموم شد قشنگ مخلوط شد بسه دیگه ،حدود 15مین

آردو الک کن با بیکینگ ووانیلت اندازه بیکینگ نباید کم باشه دقیقا 2تاپر بزن ،وقتی موادتو قاطی کردی همز ...

مرسی عزیزم

نگرانی بی جاست عشق اینجا و خدا هم اینجاست.
طرز تهیه  کیکش من یبار پختم خوب نشد یعنی لوله نمیشد خشک بود ووسطش زیاد نرم نبود طمعشم دوست نداش ...

عزیزم از یوتیوب ورداشتم دستورشو cooking see فیلمش هست قشنگ مو به مو توضیح میده خیلی خوشمزه بود 

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘
وای منم از اول عید از روی همین دستورپاپیون چند بار درست کردم  ولی اصلا به تزیین نمیرسه 😕  ...

😂😂😂😂😂واای چرا همشون مثل همن این خل و چلا

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
اون شکلا قراربود قلب بشه ولی این شد🙈😆

بابا بگو دستورش صفحه چنده پیدا نکردم

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
دستور چی کیک ?یا گاناش?

اون زرده کیک بود قرار بود قلب شه

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2706