2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا اون قهوه ایا که روش کشیدم قراربود شبیه قمب بشن

خو دستورش ص چنده؟

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
2731

شکلات روی کیک وخودتون درس کردین اگه خودتون درس کردین دستورش چیه

😍💀✨یه خانوم شاد و پرانرژی😍                       یه صلوات مهمونم می‌کنی خواهری واسه حاجت تو دلمه😍😘توتاپیکهای باحال و خنده دار و عکس وغذا.عاشقانه عارفانه بی بهانه😛😂😂😂😂تگم کنید باتچکر                                😍 با افتخار ترکم و مذهبی 😍 از دادن عکس هم معذوریم😈😂😂                                                                                     آقا جریان اسم کاربری مو بهتون  بگم جونم واستون بگه که من هر اسمی صفتی لغتی نوشتم نشد آخرش اتفاقی مرحوم نوشتم شد😶.                                             راستی سوال قانون جذبی داشتین من هستم 👌💗〽️

استارتر تاپیک قبلیت گفتی توپلوپزبریز

ینی میشه کیکوتوپلوپزپخت؟من توسترندارم روگازمیپزم ولی خیلی طول میکشه بپزه

وَلا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ الله.... از رحمت خدا ناامید نشوید
استارتر تاپیک قبلیت گفتی توپلوپزبریز ینی میشه کیکوتوپلوپزپخت؟من توسترندارم روگازمیپزم ولی خیلی طول ...

تو ظرف پلوپز عزیزم اون که پلوتوش میزی من ازپلوپز جداش کردم گذاشتم رو گاز باشعله خیلی خیلی کم سرشوبادم کنی ضخیم چندلا بستم 1ساعت پخت قشنگ

گفتم باید بذاری یخچال دیگه تا خودشو یکم بگیره شل باشه خراب میشه میریزه ببین درحد ماست یکم شلترشد بری ...

آهان ممنون از وقتی که گذاشتی

امروز درست کنم ان شاالله که خوب بشه😊

گرنگهدار من آن است که من میدانم/شیشه را دربغل سنگ نگه میدارم...خدایا توکل برخودت😚😚

عالیه

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2706