2737
2739
عنوان

عکسای دوقلوهام وقتی دارن به هم محبت میکنن😍😍پست اول خار ندارد.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1913 بازدید | 48 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا حفظشون کنه اتفاقا شبیهن

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2731

عزیزم خیر و خوشبختی و عاقبت بخیری جفتشونا ببینی ....واسه من و همه منتظرها ک اینروزها بیشتر هروقت احساس تنهایی میکنیم هم دعاکنید

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
یه سوال ، اگه مادربزرگه خانم ، ینی مادره مادرش دوقلو دنیا اورده باشه ینی این خانم ژن دوقلو زایی رو د ...

من شنیدم ژن دوقلویی در خانواده مادری باید باشه...مثلا مادر یا به قول شما مادربزرگ مادري

2740
عزیزم خیر و خوشبختی و عاقبت بخیری جفتشونا ببینی ....واسه من و همه منتظرها ک اینروزها بیشتر هروقت احس ...

ممنون گلم....

انشالله خدا یه بچه سالم و صالح نصیبتون کنه.....

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 

خوش به حالت منم خیلی دوست دارم بچه هام دوقلو بشن

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
2706