2733
2734
عنوان

عکسای دوقلوهام وقتی دارن به هم محبت میکنن😍😍پست اول خار ندارد.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1913 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جااااااااااااان...خدا حفظشون کنه...تو خانواده تون دو قلو داشتید? من ژنش رو ندارم اما همسرم خیلی د ...

ممنون‌گلم......

نه ژنش رو نداشتیم.....

به نظرم هر چی خدا بده همون خیر و صلاحه....

دوقلو داری واقعا سخته!!!!!

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
2731
الهی عزیزم خدا حفظشون کنه  من به یه دونش هم راضیم ولی خدا بهم نمیده  اکه دوتا مثل اینا ب ...

ممنون گلم....

الهی یه سالم و صالحش رو خدا نصیبت کنه.....

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
2738
الهی خدا حفظشون کنه منم دوقلو داره باهام خیلی خوبن ولی اگر دعوا کنن واویلا داریم 

اوووف.......

خدا صبرمون بده......

خدا بچه های شما رو هم براتون حفظ کنه گلم....

خوش به حالت منم خیلی دوست دارم بچه هام دوقلو بشن

عزیزم دوقلو داشتن فقط از دور قشنگه......

خییییلی زحمت داره!!!!!!

عزیزم دوقلو داشتن فقط از دور قشنگه...... خییییلی زحمت داره!!!!!!

من زحمتشو به جون میخرم فقط ای کاش خدا به منم دوقلو بده

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
من زحمتشو به جون میخرم فقط ای کاش خدا به منم دوقلو بده

ان شاالله هر چی صلاحته خدا بهت بده عشقم.....

@بانوی_بی_نشان   کجایی دوستم😭😭دلم برات تنگ شده....بیا عکس قزی هامو نگاه کن......

سلام عزیزم،حضرت آقا منزل هستند در اختیار خانواده ام😁

ماشاالله خدا حفظشون کنه.دلم ضعف رفت😍😘

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
سلام عزیزم،حضرت آقا منزل هستند در اختیار خانواده ام😁 ماشاالله خدا حفظشون کنه.دلم ضعف رفت😍😘

سلام......

چه عجب...

تا باشه از این در اختیار خانواده بودنا😬

ما بین کاراتون پیامای ما رو هم بررسی کنید بیزحمت....