2733
2734

اول  ک این مال دوستم هست....ولی خیلی صمیمی هستیم...رمزش داد بهم....

سوالم اینک

دلم گرفته بسیار 

میشه از حاجت روایی  هاتون بگید...اون وقتا ک کلا نا امید شدید ولی یهو ورق برگشت

مجردم😎فاقد هر گونه،فرزند😓قبلا  اشتباهی ترکیده ام😒الکی س . ی . ا  .س . ی  جلوه دادن 😳کاربری همکارمه😎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

داشتیم بازی میکردیم حکم‌پیک بود ولی خشت چپ و راست دست میگرفت

ورق هم بر نگشت😐☹☹🔪🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
داشتیم بازی میکردیم حکم‌پیک بود ولی خشت چپ و راست دست میگرفت ورق هم بر نگشت😐☹☹🔪🍭

منظورم اینه حاجت روا شدید

مجردم😎فاقد هر گونه،فرزند😓قبلا  اشتباهی ترکیده ام😒الکی س . ی . ا  .س . ی  جلوه دادن 😳کاربری همکارمه😎 
منظورم اینه حاجت روا شدید

آها ن نشدم🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2738
ماهکم 😍 من دوستتونو نمیشناسمش که😀 کلا گفتم سلام برسونی☺

اهان....😅😅

خیلی وقتا ی حاجت ورد زبونمه.. هی میگم هی میگم. ختم و دعا ونذر ونیاز میکنم. ولی نمیدونم چ حکمتیه ک بهش نمیریم.. اما ی وقتایی تو اووج درماندگی و استیصال.. تو اوج بی کسی و تنهایی از ته دل ی چیزی رو از خدا میخوام وقتی که دیگه هیچی و هیچکس برام مهم نیست. اون موقع حتما حاجتم رو میده

من به معجزه خدایی ایمان دارم که از دل پهنه های منجمد برف، گل یخ را میرویاند
خیلی وقتا ی حاجت ورد زبونمه.. هی میگم هی میگم. ختم و دعا ونذر ونیاز میکنم. ولی نمیدونم چ حکمتیه ک به ...

منم دقیقا...

در مورد این حاجتم یبار دلم شکست بد جور...

مسیر درمانگاه تا بیمارستان پیاده با گریه رفتم...دو هفته نشده  تقریبا  حاجت روا میشدم...ک داداشم شرو کرد پرت و پلا گفتن...

دوباره رفتم  نقطه اول

2706