2737
2734

اول  ک این مال دوستم هست....ولی خیلی صمیمی هستیم...رمزش داد بهم....

سوالم اینک

دلم گرفته بسیار 

میشه از حاجت روایی  هاتون بگید...اون وقتا ک کلا نا امید شدید ولی یهو ورق برگشت

مجردم😎فاقد هر گونه،فرزند😓قبلا  اشتباهی ترکیده ام😒الکی س . ی . ا  .س . ی  جلوه دادن 😳کاربری همکارمه😎 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

داشتیم بازی میکردیم حکم‌پیک بود ولی خشت چپ و راست دست میگرفت

ورق هم بر نگشت😐☹☹🔪🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
داشتیم بازی میکردیم حکم‌پیک بود ولی خشت چپ و راست دست میگرفت ورق هم بر نگشت😐☹☹🔪🍭

منظورم اینه حاجت روا شدید

مجردم😎فاقد هر گونه،فرزند😓قبلا  اشتباهی ترکیده ام😒الکی س . ی . ا  .س . ی  جلوه دادن 😳کاربری همکارمه😎 
منظورم اینه حاجت روا شدید

آها ن نشدم🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2738
ماهکم 😍 من دوستتونو نمیشناسمش که😀 کلا گفتم سلام برسونی☺

اهان....😅😅

خیلی وقتا ی حاجت ورد زبونمه.. هی میگم هی میگم. ختم و دعا ونذر ونیاز میکنم. ولی نمیدونم چ حکمتیه ک بهش نمیریم.. اما ی وقتایی تو اووج درماندگی و استیصال.. تو اوج بی کسی و تنهایی از ته دل ی چیزی رو از خدا میخوام وقتی که دیگه هیچی و هیچکس برام مهم نیست. اون موقع حتما حاجتم رو میده

من به معجزه خدایی ایمان دارم که از دل پهنه های منجمد برف، گل یخ را میرویاند
خیلی وقتا ی حاجت ورد زبونمه.. هی میگم هی میگم. ختم و دعا ونذر ونیاز میکنم. ولی نمیدونم چ حکمتیه ک به ...

منم دقیقا...

در مورد این حاجتم یبار دلم شکست بد جور...

مسیر درمانگاه تا بیمارستان پیاده با گریه رفتم...دو هفته نشده  تقریبا  حاجت روا میشدم...ک داداشم شرو کرد پرت و پلا گفتن...

دوباره رفتم  نقطه اول

2706