2737
2739
عنوان

حس خووووب

169 بازدید | 24 پست

غذای پسرمو دادم. شوهرم غرق تلویزیون بود. پاشدم رفتم سمت آشپزخونه که ناهار خودمونو بکشم. یهو یادم افتاد که لیوان آب روی زمینه و ممکنه بریزه. وقتی برگشتم دیدم شوهرم با یه نگاه محبت آمیز داره بهم نگاه میکنه و لبخند میزنه. یعنی از پشت سرم نگاه میکرده وقتی دید من دیدم یهو هول شد و روشو کرد طرف تلویزیون. ولی خندش گرفت. 

پ ن: دوست داشتم این حسو باهاتون به اشتراک بذارم هی نگین خب که چی. یا وااای چقد کمبود داری و اینا. 

عاشق آن خاطراتی هستم که تصادفی از ذهنم عبور می‌کنند و باعث لبخندم میشوند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوشبخت بشین گلم😍😀🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2738

من خارجی ام درک نمیکنم!

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

ای جانممممم من هم توجه میشم ولی به رو خودم نمیارم تا کامل لذت ببره بعد نگاش میکنم میخندم میرم بوسش میکنم خدااااااروشکر انشالله همیشه شادو خوش باشید

دلمو خوش کردی از بس میان حرفای چرت و پرت درباره شوهراشون میزنن

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤
2706