2733
2734

تقصیر خانواده هست من بخاطر این که بچه هام اذیت نکنند طبقه پایین اینقدر اذیتشون میکردم خودم معده درد گرفتم دوست نداشتم یکی بیاد درخونمون فقط خدا خدا میکردم تموم بشه برم و دیگه غلط بکنم تا بچه هام کوچیک خونه آپارتمانی بگیرم الان خونه قدیمی هست اما هم خودمون آرامش داریم هم مزاحم کسی نمیشیم

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اگه ازاول همین طوربودن تذکر بده من پارسال خونه طبقه بالا گرفتم صابخونه پایین بود بچه هام صدامی کر ...

دعا کن منم برم طبقه اول

بچه هام راحت شن

همسابه پایینی ۶ ماهه اومده  ۶۰ بار اومده در خونه من‌

۶۰ بار رفته در خونه واحد بغلیشون .  (اونا نوزاد دارن  میگه  صدای گریه اش میاد 

خب دهن نوزاد رو که نمیشه بست )

جالبه خودهمین طبقه پایین دائم صدای باند بلند راه مبندازه

گردو میشکنه صداش میاد  ولی ما نمیریم بگیم‌

بعد اون ۶ شب میاد مباد میگه صداتون مباد 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2731
تقصیر خانواده هست من بخاطر این که بچه هام اذیت نکنند طبقه پایین اینقدر اذیتشون میکردم خودم معده درد ...

کاش همه درک و شعور شمارو داشتن 

من مخالف بازی بچه ها نیستم ولی هر چیزی ساعت داره اخه ۳ بعدازظهر یا ۴ نصفه شب 

بخدا ادم عاصی میشه

تقصیر خانواده هست من بخاطر این که بچه هام اذیت نکنند طبقه پایین اینقدر اذیتشون میکردم خودم معده درد ...

تهران هستی؟؟

چند گرفتی ؟

منم حاضرم برم قدیمی ولی دیگه  همسایه نیاد در خونم .

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
دعا کن منم برم طبقه اول بچه هام راحت شن همسابه پایینی ۶ ماهه اومده  ۶۰ بار اومده در خون ...

بخدا من اهنگ بزارن یا گردو بشکونن تازه خوشحال میشم

ببین میدون میدون میدون یا همدیگرو انقد میزنن که انگاری پدر و مادر نشستن بچه ها هنو بکشن قشنگ صداشون میاد دختره گنده ۱۸ سالشه انقد بد میدوه اانقد جیغ میکشه روانی شدم 

عزبزم من مخالف بازی بچه ها نیستم درک و شعور دارم .ولی اینا راس ساعت ۳ بعدازظهر شروع میکنن تا ۵ صبح ا ...

خب فرص کنیم شما همسایه منی

دختر من ساعت چند راه بره که مزاحم نباشه ؟

صبح ها هم که میگن مردم خوابن

۸ شب میگن خوابن

۵ عصر خوابن

سوالم جدی می پرسم

میخواستم راجع بهش تاپیک بزنم چون دغدغه این روزهای منه

دعا کن منم برم طبقه اول بچه هام راحت شن همسابه پایینی ۶ ماهه اومده  ۶۰ بار اومده در خون ...

من بخدا نابود شدم شوهرم شهر دیگه کار می‌کرد اگه اون خونه بود حساب میبردن صاحب خونه ما دیگه 8 شب می‌خوابید مهمون هم را نمی‌داد من بخدا یه خواهرم ومامانم کی اومدن بهشون میگفتم شرمنده بعد ساعت 9 دیگه نیاید خونه من تابستون یه پارک میرفتیم نمیشد دیر بیایم... 

انشاالله شماهم برین طبقه پایین سخته با بچه 

تهران هستی؟؟ چند گرفتی ؟ منم حاضرم برم قدیمی ولی دیگه  همسایه نیاد در خونم .

نه من اصفهانی هستم اونجا بودم الان بخاطر کار همسرم 6 ماه اومدیم زنجان

خب فرص کنیم شما همسایه منی دختر من ساعت چند راه بره که مزاحم نباشه ؟ صبح ها هم که میگن مردم ...

ببین عزیزم ساعت ۲ تا ۵ بعدازظهر ساعت خواب 

از اونورم ساعت ۹ صبح معمولا همه پا میشن 

من نمیگم بچه ها بازی نکنن راه نرن خداشاهده میگم حداقل ساعتهای استراحت مراعات کنن 

فقط همین درخواست زیادیه 

پسر بزرگ بالایی انقد نعره میزنه ساعت ۳ بعداظهر من از خاب میپرم بخدا

بخدا میخام فرار کنم 😭

منم به شوهرم میگم بفروشیم اینجا بریم جای دیگه میترسم بدتر از اینا باشن.تو این گرونی خونه هم که نمیشه تکون خورد.شوهرم میگه چرا ما بریم یه کاری میکنم اونا برن.تا الان کارشون نداشتیم ولی دیگه واسشون کارها دارم

من بخدا نابود شدم شوهرم شهر دیگه کار می‌کرد اگه اون خونه بود حساب میبردن صاحب خونه ما دیگه 8 شب می‌خ ...

الان مبرم تو سایت می گردم ببینم میتونم قدیمی بگیریم 

قیمتها رو ببینم 

دمت گرم راهنمایی کردی.

بنطرم روح و روان سلامت بچم از هرچیزی مهم تره 

بچم گناه داره هی بهش میگم بشین 

چند بار کتکش زدیم  خودم از عداب وجدان داغون شدم

نمیخوام دعواش کنم اخه من از گل نازک تر بهش نمیگم

ولی سر این همسایه بارها دعواش کردم 

با شوهرم جنگیدم ازینجا بریم

فقط گفتم خدا سرش بیاره چون خودشم بچه ۴ ساله داره 

تهران هستی؟؟ چند گرفتی ؟ منم حاضرم برم قدیمی ولی دیگه  همسایه نیاد در خونم .

بخدا می ارزه آرامش بهتر از آسایش اون خونه که بودم خیلی بزرگ و عالی بود اما آرامش نداشتم همش گریه و غصه بود الان راحت شدم بچه هام هم راحت شدن لااقل دیگه درست راه میرن تو خونه اونجا باید رو پنجه راه میرفتن