2733
2734
بخدا می ارزه آرامش بهتر از آسایش اون خونه که بودم خیلی بزرگ و عالی بود اما آرامش نداشتم همش گریه و غ ...

ان شاالله شادی باشه و سلامتی همبشه براتون

خیلی باهات حال کردم واقعا درکم کردی 

ان شاالله منم برم خونه ای که توش ارامش داشته باشم

الان باردارم دوشب پیش همسایه امد انقد حرص خوردم

بچه تو شکمم سفت کرده بود خودشو .

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
الان مبرم تو سایت می گردم ببینم میتونم قدیمی بگیریم  قیمتها رو ببینم  دمت گرم راهن ...

بخدا قشنگ درکت میکنم منم میزدمشون بعدکه می اومد درخونه دلم میشکست میگفتم خدایا به ماهم یه خونه از خودمون بده ما ملا صاحب خونمون آدم درستی نبود اما بخدا 5 سال تو یه خونه بودم صاحب خونه ماه بود بقران می‌خواستیم بیایم زن وشوهر گریه میکردن ازبس شب وروز دعاشون کردم خدا یه خونه دیگه هم بهشون داد ازبس دلشون پاک بود خدا خیرشو ن بده بخدا اگه مجبور نبودیم دربیاریم تا الان هم نشسته بودیم هیچی نمی‌گفت تواین 5 سال هزار تومن هم رو کرایه اش نذاشت 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاالله شادی باشه و سلامتی همبشه براتون خیلی باهات حال کردم واقعا درکم کردی  ان شاالل ...

قربونت لطف داری انشاالله یه جا خوب گیرت بیاد استرس نداشته باش حرص نخور برا بچه ات بده این روزها میگذره اما وای به اونی که درک نداره.... 

البته اسی حق داره بچه ها ش بزرگن دیگه 17 18 باید متوجه باشن 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜