2733
2739
عنوان

تست کلم بنفش برای تعیین جنسیت جنین+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3146 بازدید | 48 پست
سلامتی خیلی مهمه.من دخترم دوس دارم.یه دختر دسته گلم دارم.فقط خیلی کنجکاوم ببینم چیه اگر پسره برم کلی ...

می‌دونم خودِ قسمت سیسمونی خریدنش خیلی خاصه😍😍😍

در جواب اون ک گفتی خدا نمی‌خواد ب من پسر بده گفتم عزیزدلم 😘💝 ان شاءالله ک سالم و سلامت بیاد بغلت😘

نمی‌دونستم یه مَرد چقدر می‌تونه عاشق باشه تا روزی که تو اومدی🙈و بهم زندگی دادی؛به مَنی که قبل از تو فقط {زنده} بودم🙈دستامو گرفتی👫و کمکم کردی بلند شَم؛بغلم کردی💑و من فهمیدم آرامش حقیقی یعنی آغوش مَردی که دوست داره و دوسش داری💏من قبل از تو؛ تا مُردن فقط یک قدم فاصله داشتم😰حالا چِشم‌هات،نگاهت👀خنده‌هات٬بوسه‌هات💋و بوی مردونگی تنت به من شور زندگی داده 😍😊بهم یاد دادی اگه صادقانه عاشقی کنیم٬واسه هم موندگاریم👌حالا من باافتخار میگم که از وقتی بهت تکیه کردم خوشبخت‌ترین زن دنیام...😍باید همه‌ی دنیا مَردونگی رو از تو یاد بگیرن؛صبوری رو،عاشقی رو...توی چِشمام که نگاه می‌کنی رَگام قُل قُل میکنه و خونه‌ی دلم گرم میشه به بودنت🙈به بودنم،به حالا،به آیندمون😍دردهای گذشته واسم بی‌معنی میشن و باور می‌کنم که خدا واقعا هست😊که خدا  {تو} رو جای همه‌ی نداشته‌هام بهم داده❤❤❤شُکر که 11 ساله عاشقمی و منو با مهربونیات هر روز از دیروز عآشق‌تر می‌کنی مهربونم 😘💋خدآی خوب و خآصِ مَن وآسه همه چیز عآشقآنه ممنونم ازت🌹🙏💜{آی اَم کاربَرِ بسیار قَدیمی}
پس چطور11ساله عاشقته عزیزممممم؟

۱۱ ساله باهمیم😉

پسرخاله میشه😍

اولاش یواشکی عاشق بود کم کم همه فهمیدن منم دیونه‌ی خودش کرد😂

نمی‌دونستم یه مَرد چقدر می‌تونه عاشق باشه تا روزی که تو اومدی🙈و بهم زندگی دادی؛به مَنی که قبل از تو فقط {زنده} بودم🙈دستامو گرفتی👫و کمکم کردی بلند شَم؛بغلم کردی💑و من فهمیدم آرامش حقیقی یعنی آغوش مَردی که دوست داره و دوسش داری💏من قبل از تو؛ تا مُردن فقط یک قدم فاصله داشتم😰حالا چِشم‌هات،نگاهت👀خنده‌هات٬بوسه‌هات💋و بوی مردونگی تنت به من شور زندگی داده 😍😊بهم یاد دادی اگه صادقانه عاشقی کنیم٬واسه هم موندگاریم👌حالا من باافتخار میگم که از وقتی بهت تکیه کردم خوشبخت‌ترین زن دنیام...😍باید همه‌ی دنیا مَردونگی رو از تو یاد بگیرن؛صبوری رو،عاشقی رو...توی چِشمام که نگاه می‌کنی رَگام قُل قُل میکنه و خونه‌ی دلم گرم میشه به بودنت🙈به بودنم،به حالا،به آیندمون😍دردهای گذشته واسم بی‌معنی میشن و باور می‌کنم که خدا واقعا هست😊که خدا  {تو} رو جای همه‌ی نداشته‌هام بهم داده❤❤❤شُکر که 11 ساله عاشقمی و منو با مهربونیات هر روز از دیروز عآشق‌تر می‌کنی مهربونم 😘💋خدآی خوب و خآصِ مَن وآسه همه چیز عآشقآنه ممنونم ازت🌹🙏💜{آی اَم کاربَرِ بسیار قَدیمی}

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۱ ساله باهمیم😉 پسرخاله میشه😍 اولاش یواشکی عاشق بود کم کم همه فهمیدن منم دیونه‌ی خودش کرد😂

وووووای چقدعالییییی عزیزم اشک توچشام جمع شده....الهی بحق این روزای عزیزبه پای هم پیربشین وخوشبخت باشید🙏🙏🙏😘😘😘چندسالته شماوپسرخاله؟یادیکی ازدوستام افتادم اونم شوهرش11سال عاشقش بودبعدازدواج کردن😊

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏
وووووای چقدعالییییی عزیزم اشک توچشام جمع شده....الهی بحق این روزای عزیزبه پای هم پیربشین وخوشبخت باش ...

مرسی عزیزدلم😘😘😘😘دعا کن زودی این کرونا تمام شه عقد کنیم،خسته شدیم دیگه 😤

من ۲۳ و ۳ ماه

پسرخاله ۲۵ و ۵ ماه

😄😍

2728