2737
2739
عنوان

تست کلم بنفش برای تعیین جنسیت جنین+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3146 بازدید | 48 پست
آره خیلی خوب در میاد انجام دادید شما؟ درست بود؟

مادر بزرگ‌من انجام میده همیشه ام درسته ولی من دقیق نمیدونم چجوریع برام میگی؟

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتراونی که میخای خدابرعکسشومیده مطمئنم بامنکه اینطورکرده.ایناهم همش چرت وپرته رژیم وتست و...

برای من اینطور نبوده

از خدا پسر خواستم از ته دلم وخدا بهم یه پسر ناز داد

خدایا شکرت
من هم نمک هم حلقه براخودموجاریم درست بود تازه حلقه گفت بچه بعدیم دختره😂

حلقه رو هم آره میگن خوب در میاد

قدمشون خیر باشه 😘

نمی‌دونستم یه مَرد چقدر می‌تونه عاشق باشه تا روزی که تو اومدی🙈و بهم زندگی دادی؛به مَنی که قبل از تو فقط {زنده} بودم🙈دستامو گرفتی👫و کمکم کردی بلند شَم؛بغلم کردی💑و من فهمیدم آرامش حقیقی یعنی آغوش مَردی که دوست داره و دوسش داری💏من قبل از تو؛ تا مُردن فقط یک قدم فاصله داشتم😰حالا چِشم‌هات،نگاهت👀خنده‌هات٬بوسه‌هات💋و بوی مردونگی تنت به من شور زندگی داده 😍😊بهم یاد دادی اگه صادقانه عاشقی کنیم٬واسه هم موندگاریم👌حالا من باافتخار میگم که از وقتی بهت تکیه کردم خوشبخت‌ترین زن دنیام...😍باید همه‌ی دنیا مَردونگی رو از تو یاد بگیرن؛صبوری رو،عاشقی رو...توی چِشمام که نگاه می‌کنی رَگام قُل قُل میکنه و خونه‌ی دلم گرم میشه به بودنت🙈به بودنم،به حالا،به آیندمون😍دردهای گذشته واسم بی‌معنی میشن و باور می‌کنم که خدا واقعا هست😊که خدا  {تو} رو جای همه‌ی نداشته‌هام بهم داده❤❤❤شُکر که 11 ساله عاشقمی و منو با مهربونیات هر روز از دیروز عآشق‌تر می‌کنی مهربونم 😘💋خدآی خوب و خآصِ مَن وآسه همه چیز عآشقآنه ممنونم ازت🌹🙏💜{آی اَم کاربَرِ بسیار قَدیمی}
2728
ممکنه کلا نچرخه؟ اصن درسته این تست؟

عقب جلو بره یعنی پسره حالت دایره ایی بره دختره ازحرکت بایسته بره حرکت بعدی بچه ی بعدیه تااینجا میدونم مال من که درست بود بچه اولم پسر نشون داد که هست دومم که دختر نشون داد که حالا نمیدونم

استارتراونی که میخای خدابرعکسشومیده مطمئنم بامنکه اینطورکرده.ایناهم همش چرت وپرته رژیم وتست و...

الان من پسر میخوام شوهرم دختر....یکی اولی که بع دل شوهرم شد یعنی خدا نمیخوادبهم پسربده🤦🤦🤦🤦

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 
2740
مادر بزرگ‌من انجام میده همیشه ام درسته ولی من دقیق نمیدونم چجوریع برام میگی؟

باید ی نفر ک ضایع نباشه خنده‌ش نیاد و ب قول خودمون تابلو نباشه ی مقدار خیلی کم نمک بریزه روی سر خانم حامله(خانم باردار نباید بدونه) بعد اگه خانمه دست کشید ب صورتش نی نی پسره اگه ب سرش یا در واقع ب موهاش دست‌کشید نینی دختره

نمی‌دونستم یه مَرد چقدر می‌تونه عاشق باشه تا روزی که تو اومدی🙈و بهم زندگی دادی؛به مَنی که قبل از تو فقط {زنده} بودم🙈دستامو گرفتی👫و کمکم کردی بلند شَم؛بغلم کردی💑و من فهمیدم آرامش حقیقی یعنی آغوش مَردی که دوست داره و دوسش داری💏من قبل از تو؛ تا مُردن فقط یک قدم فاصله داشتم😰حالا چِشم‌هات،نگاهت👀خنده‌هات٬بوسه‌هات💋و بوی مردونگی تنت به من شور زندگی داده 😍😊بهم یاد دادی اگه صادقانه عاشقی کنیم٬واسه هم موندگاریم👌حالا من باافتخار میگم که از وقتی بهت تکیه کردم خوشبخت‌ترین زن دنیام...😍باید همه‌ی دنیا مَردونگی رو از تو یاد بگیرن؛صبوری رو،عاشقی رو...توی چِشمام که نگاه می‌کنی رَگام قُل قُل میکنه و خونه‌ی دلم گرم میشه به بودنت🙈به بودنم،به حالا،به آیندمون😍دردهای گذشته واسم بی‌معنی میشن و باور می‌کنم که خدا واقعا هست😊که خدا  {تو} رو جای همه‌ی نداشته‌هام بهم داده❤❤❤شُکر که 11 ساله عاشقمی و منو با مهربونیات هر روز از دیروز عآشق‌تر می‌کنی مهربونم 😘💋خدآی خوب و خآصِ مَن وآسه همه چیز عآشقآنه ممنونم ازت🌹🙏💜{آی اَم کاربَرِ بسیار قَدیمی}
حلقه رو هم آره میگن خوب در میاد قدمشون خیر باشه 😘

خوشبحالت ک چ شوهرخوبی داری👏👏👏😚😚😚

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏
الان من پسر میخوام شوهرم دختر....یکی اولی که بع دل شوهرم شد یعنی خدا نمیخوادبهم پسربده🤦🤦🤦🤦

عزیزم فقط دعا کن نینیت سالم باشه

ما (مامانم) پسر می‌خواستیم اینقدر دعا کردیم دختر شد ولی مرده دنیا اومد از ناشکری ما،چ دختری بود دسته گل ولی نموند

خداروشکر کمتر از یکسال بعد مامانم دوباره باردار شد و اینبار گفتیم فقط سالم باشه،الان داداشم ۷ سال و نیمشه

ان شاءالله نینیت هرچیزی ک هست ب سلامت دنیا بیاد،جنسیت دست خداست هم پسر هم دختر هم نعمتن

خوشبحالت ک چ شوهرخوبی داری👏👏👏😚😚😚

قربونت برم عزیز دلم 😘💝

هنوز عقد نکردیم البته،همین روزا عقدمون بود ک کرونا نذاشت

عزیزم فقط دعا کن نینیت سالم باشه ما (مامانم) پسر می‌خواستیم اینقدر دعا کردیم دختر شد ولی مرده دنیا ...

سلامتی خیلی مهمه.من دخترم دوس دارم.یه دختر دسته گلم دارم.فقط خیلی کنجکاوم ببینم چیه اگر پسره برم کلی لباس پسرونه بخرم اگرم دختره چند تا سته خوشگل براشون بدوزم‌.فقط حس کنجکاویه وگرنه فقط سلامتی مهمه

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 
قربونت برم عزیز دلم 😘💝 هنوز عقد نکردیم البته،همین روزا عقدمون بود ک کرونا نذاشت

پس چطور11ساله عاشقته عزیزممممم؟

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏
2706