2733
2739
عنوان

تست کلم بنفش برای تعیین جنسیت جنین+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3146 بازدید | 48 پست
نی نی ت چیه ؟

نمیدونم ۱۱ هفته ام تازه

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ی تست خوب بلدم ولی خودت نمی‌تونی انجام بدی باید کس دیگه بدون اینکه تو خبر دار بشی انجام بده

۷_۸ سال پیش روی مامانم درست در اومد

نمی‌دونستم یه مَرد چقدر می‌تونه عاشق باشه تا روزی که تو اومدی🙈و بهم زندگی دادی؛به مَنی که قبل از تو فقط {زنده} بودم🙈دستامو گرفتی👫و کمکم کردی بلند شَم؛بغلم کردی💑و من فهمیدم آرامش حقیقی یعنی آغوش مَردی که دوست داره و دوسش داری💏من قبل از تو؛ تا مُردن فقط یک قدم فاصله داشتم😰حالا چِشم‌هات،نگاهت👀خنده‌هات٬بوسه‌هات💋و بوی مردونگی تنت به من شور زندگی داده 😍😊بهم یاد دادی اگه صادقانه عاشقی کنیم٬واسه هم موندگاریم👌حالا من باافتخار میگم که از وقتی بهت تکیه کردم خوشبخت‌ترین زن دنیام...😍باید همه‌ی دنیا مَردونگی رو از تو یاد بگیرن؛صبوری رو،عاشقی رو...توی چِشمام که نگاه می‌کنی رَگام قُل قُل میکنه و خونه‌ی دلم گرم میشه به بودنت🙈به بودنم،به حالا،به آیندمون😍دردهای گذشته واسم بی‌معنی میشن و باور می‌کنم که خدا واقعا هست😊که خدا  {تو} رو جای همه‌ی نداشته‌هام بهم داده❤❤❤شُکر که 11 ساله عاشقمی و منو با مهربونیات هر روز از دیروز عآشق‌تر می‌کنی مهربونم 😘💋خدآی خوب و خآصِ مَن وآسه همه چیز عآشقآنه ممنونم ازت🌹🙏💜{آی اَم کاربَرِ بسیار قَدیمی}
چی هست

کلم قرمز و میزاریدمسجوشه آبش که سردشد به نسبت مساوی با جیش اول صبح قاطی میکنی .میگن اگر جنین پسرضورتی و اگر دختر باشه بنفش میشه

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 
2728
من ی تست خوب بلدم ولی خودت نمی‌تونی انجام بدی باید کس دیگه بدون اینکه تو خبر دار بشی انجام بده

نمک روی سر؟

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
کلم قرمز و میزاریدمسجوشه آبش که سردشد به نسبت مساوی با جیش اول صبح قاطی میکنی .میگن اگر جنین پسرضورت ...

جالبه

نمی‌دونستم یه مَرد چقدر می‌تونه عاشق باشه تا روزی که تو اومدی🙈و بهم زندگی دادی؛به مَنی که قبل از تو فقط {زنده} بودم🙈دستامو گرفتی👫و کمکم کردی بلند شَم؛بغلم کردی💑و من فهمیدم آرامش حقیقی یعنی آغوش مَردی که دوست داره و دوسش داری💏من قبل از تو؛ تا مُردن فقط یک قدم فاصله داشتم😰حالا چِشم‌هات،نگاهت👀خنده‌هات٬بوسه‌هات💋و بوی مردونگی تنت به من شور زندگی داده 😍😊بهم یاد دادی اگه صادقانه عاشقی کنیم٬واسه هم موندگاریم👌حالا من باافتخار میگم که از وقتی بهت تکیه کردم خوشبخت‌ترین زن دنیام...😍باید همه‌ی دنیا مَردونگی رو از تو یاد بگیرن؛صبوری رو،عاشقی رو...توی چِشمام که نگاه می‌کنی رَگام قُل قُل میکنه و خونه‌ی دلم گرم میشه به بودنت🙈به بودنم،به حالا،به آیندمون😍دردهای گذشته واسم بی‌معنی میشن و باور می‌کنم که خدا واقعا هست😊که خدا  {تو} رو جای همه‌ی نداشته‌هام بهم داده❤❤❤شُکر که 11 ساله عاشقمی و منو با مهربونیات هر روز از دیروز عآشق‌تر می‌کنی مهربونم 😘💋خدآی خوب و خآصِ مَن وآسه همه چیز عآشقآنه ممنونم ازت🌹🙏💜{آی اَم کاربَرِ بسیار قَدیمی}
2738
نمک روی سر؟

آره خیلی خوب در میاد

انجام دادید شما؟ درست بود؟

من یه ماهه کلم خریدم تو یخچاله انقد خوندم گفتن درست نبوده منصرف شدم😂

نینیت نفهمیدی چیخ؟

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 
چوریی؟

باید یکی یواشکی یعنی زن حامله ندونه سر زن حامله یه کم نمک بریزه اگر دستشو بعد نمک ریختن بکشه ب صورتش بچه پسره بکشه ب سرش بچه دختره من برای هرکی انجام دادم درست از اب دراومد فقط باید یکی بریزه ک تابلو نکنه

عزیزم وقتی میبینی بحثت با کسی ب جایی نمیرسه بگو حق با شماست هم اون طرف اروم میشه هم اعصابتو از دستش نجات دادی ،احترامتم نگه داشتی   
آره خیلی خوب در میاد انجام دادید شما؟ درست بود؟

من هم نمک هم حلقه براخودموجاریم درست بود

تازه حلقه گفت بچه بعدیم دختره😂

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

استارتراونی که میخای خدابرعکسشومیده مطمئنم بامنکه اینطورکرده.ایناهم همش چرت وپرته رژیم وتست و...

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏
2706