2733
2734

حتی اب هم جن داره و اثبات سده 

دوتا هیدروجن و یه اکسی جن داره 😎😂

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن چون ندیدم ولی همش حس میکنم یکی پشتمه چون داستان جن عاشقو خوندم همش حس میکنم تنها که میخوابم میاد ...

فداتشم جوری که تو داری میگی فکر کنم تا عروسی پیش بری ما هم دعوت کن یه موز برداریم بریم

2731

بلی ..دیشب از آشپزخونه سر و صدا میومده ...شوهرم بیدارم کرد گفت مریم از آشپزخونه صدا میاد .گفتم بیخی بخواد ..بی خیال نشد بلند شد رفت ...والله منم چند باری شنیده بودم تو آشپزخونه صدای نفس کشیدن و حرف زدن ..بهشم گفتم میگفت توهم میزنی ..ولی نصفه شبی بهش ثابت شد خونمو جن میاد ..قاشق چوبی ام..انگشترام  مثلا غیب شده نیست ..در حالیکه کسی نیومده خونمون ..شوهرم به جن اعتقاد دذره میگفت میان وسیله بر میدارن میبرن برا عروسیشون استفاده میکنن 

2740
منم اینجوریم صبحاکه شوهرم میره سرکارتنهامبشم میوفتن روم هرکارمیکنم نمیتونم بلندشم سنگین میشم حسش میک ...

عزیزم این فلج خوابه مغزت تا حدودی بیدار میشه ولی کنترل جسم رو دست نگرفته تو این حالت یه چیزیه بین خواب و بیداره و چشم هم تقریبا نیمه بازه یعنی اطرافو تا اونجایی که تو میدان دیدته میبینی اما صداهایی میشنوی یا چیزهاییم میبینی که توهمه خیالت راحت کوچکترین ارتباطی به جن نداره

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
عزیزم این فلج خوابه مغزت تا حدودی بیدار میشه ولی کنترل جسم رو دست نگرفته تو این حالت یه چیزیه بین خو ...

اخه احساس میکنم یکی کنارم نشسته وقتی ازچیزی ترسیده باشم مثلااززلزله 

فقط خدا