2726

دزد دارن نه جن 

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اعتقاد کافی دارم🙏

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)

ن چون ندیدم ولی همش حس میکنم یکی پشتمه چون داستان جن عاشقو خوندم

همش حس میکنم تنها که میخوابم میاد بغلم میکنه بعد دوستم داره موهامو نوازش میکنه بهم عشق میورزه و کلی بلا سر شوهرم میارالبته تخیلاتمه 

هیچوقت با کسی که چندتا از کاربریاش تعلیق شده نجنگ چون اون چیزی برا از دست دادن نداره!! 😁

نه ولی مثل چی شبا می ترسم بیان سراغم 😅

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
آره اعتقاد فراوان دارم به طلا هم خیلی علاقه دارن

خاله شوهرم میگف طلاهاموریخته بودم نگاکنم موقعی که میخواستم جمع کنم دیدم یکی از النگوهام نیست میگف تاالان همینجوری دوتاگم شده

فقط خدا
2706