2733
2739
عنوان

پسر ۵ ساله ام

| مشاهده متن کامل بحث + 255 بازدید | 29 پست
خب پس مشکلی نداره،دختر خواهر همسرمنم خیلی کم وزن بود و بی اشتها مادرش میگفت یوقتایی انقدر غذا نمیخور ...

من بیشتر نگران دلدردهاش هستم 😔 که واقعا به همه دری زدم مثلا موقعی که غذامیخوره میگه دلم یا وقتی دستشویی یه موقعی هایی نفخش زیادمیشه 

نه‌متاسفانه خودم‌همسرم‌تپلیم من خیلیی بهش میرسم ولی بی ادبیه همه را بیرون‌میکنه هیچیش‌جذب بدنش نمیشه ...

ببين اگه فکر ميکني ميخوره جذب نميشه دوباره ببرش متخصص گوارش اطفال ، ازمايش بده ،، اگه فکر ميکني اشتها نداره نميخوره ازمايش هم دادي چيزيش نيست ولش کن خودتم اروم باش ،، ببين پسر منم بزارم جلوش نميخوره چند دقيقه اول که ميخاد غذا بخوره خودم لقمه ميزارم دهنش بقيه شو که برنج يا سيب زميني باشه که خودش دوست داره ميگم خودت يخور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بیشتر نگران دلدردهاش هستم 😔 که واقعا به همه دری زدم مثلا موقعی که غذامیخوره میگه دلم یا وقتی دست ...

چیا بهش میدی بیشتر؟ببین باید حواست باشه ببینی چ وقتایی بیشتر دلدرد میگیره ،چی میخوره بیشتر شکایت میکنه

خیلی بده بچه ی بدغذا دختر من ۱۴ ماهشه و بد غذاست منم حرص میخورم

به‌جان خودم الان رفته تو۶ سال ازهیچی براش‌کم‌نذاشتم هنوز گوشت گوسفندی ماهیچه براش کباب کنم‌یا بذارم داخل شیشه میوه‌مغزیجات هرکی میببنه‌میگه‌خسه نشدی

2728
چیا بهش میدی بیشتر؟ببین باید حواست باشه ببینی چ وقتایی بیشتر دلدرد میگیره ،چی میخوره بیشتر شکایت میک ...

بیشتر به‌چیزای سرد واکنش‌نشون‌میده‌که نمیدمش خیلیی ولی اخرش‌ یه موقع هایی میگه

2740
بیشتر به‌چیزای سرد واکنش‌نشون‌میده‌که نمیدمش خیلیی ولی اخرش‌ یه موقع هایی میگه

احتمالا ب پروتوئین گاوی واکنش نشون میده ،گوشت گاو کمتر بده خورشتاشو با گوشت گوسفند درست کن سعی کن گرمی بیشتر بهش بدی

احتمالا ب پروتوئین گاوی واکنش نشون میده ،گوشت گاو کمتر بده خورشتاشو با گوشت گوسفند درست کن سعی کن گر ...

اصن‌گوشت گاو‌نمیخوریم‌فقط شتر‌گوسفند یچیزی مواقعی که بازی میکنه سرش گرمه با بچها اصن نمیگه بیشتر پیش خودمم‌که هس که دکتر میگف بعضی مواقعش الکی میگه چون من هی ازش میپرسم