2737
2739
عنوان

پسر ۵ ساله ام

255 بازدید | 29 پست

سلام دوستان پسرم‌۵ سال دوماهشه پارسال تویه شب اسهال خلطی‌گرف مترانیدوزال دادم خوب شد ولی دیگه داعم‌شروع کرد بگه‌دلم درد میکنه نفخ زیادی داش ازمایش خون سونو بردم‌خوب شکر خدا رفتم‌دکتر گواراش کشت‌مدفوع بردم‌اونم شکر خدا خوب ۱۶‌کیلو ضعیفه اشتهاش صفره اصن افسردگی‌شدید گرفتم‌احساس میکنم‌یکمی التهاب روده داشته باشه کسی بوده‌بچش اینجوری باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه‌کسی کمکم‌کنه‌ممنون‌میشم یه‌مدت طولانیه‌میخاسم‌بیام‌نی نی سایت نتونستم کارم شده‌گریه نگرانی 

عزیزم شما باید بخاطر وزنشو بی اشتهاییش ببرینش دکتر دلایل مختلفی میتونه داشته باشه،مطبا معمولا خیلی شلوغ نیستنو اگه زود ببریدش زود نوبتتون میشه البته فک کنم الان مطبی باز نباشه،فعلا بهش غذاهای مقوی بدید ک اگه حجم کمی هم خورد حداقل مقوی بخوره چهار مغز بدید سوپ ماهیچه بدید آب قلم بدید

بچه ها تو این ین هرچیشون باشه میگن شکمم درد میکنه.دختر منم اینطوره البته گوچیکیش اسهال داشت .فکر نمیکنم به اون ربطی داشته باشه .ولی گاهی شیری چیزی بخوره باز شکمش شل میشه و نفخ ...بیشتر از سردی بدنشه

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2738

ببين يه چيز هم بگم اگه هيکل خودت و همسرت ظريف باشه خب بچه شبيه شما ميشه ، من خودم گوشت دوست ندارم همه غذايي نميخورم ماهي چند سال نخوردم چه انتظاري دارم پسرم همه چيز بخوره ، 

وزنش خیلی کمه ،من اطلاعی از مشکلش ندارم ،ولی فعلن تو این شرایط شربت دی سیکلومین بده برای دلدرد دلپیچ ...

دلیپچه‌اش گاهیه مثلا روزی یکی دوبار میگه قطره دایتمتیکون‌میدم‌بهش 

ببين يه چيز هم بگم اگه هيکل خودت و همسرت ظريف باشه خب بچه شبيه شما ميشه ، من خودم گوشت دوست ندارم هم ...

نه‌متاسفانه خودم‌همسرم‌تپلیم من خیلیی بهش میرسم ولی بی ادبیه همه را بیرون‌میکنه هیچیش‌جذب بدنش نمیشه تا یکسالگی خوب ولی ازیکسالگی به بعد وزن نگرف

والا بردم هزار بار دکتر بهترین دکتر اصفهان ازازمایشش میگفتن خوبه 

خب پس مشکلی نداره،دختر خواهر همسرمنم خیلی کم وزن بود و بی اشتها مادرش میگفت یوقتایی انقدر غذا نمیخوره دستاش از شدت ضعف میلرزه ولی الان ک بزرگتر شده حسابی وزن گرفته و مامانش دیگه بهش میگه آیدا انقدر نخور،احتمالا بزرگتر ک بشه اشتهاش برگرده

2706