2737
2734
عنوان

خدا لعنتشون کنه که همه جا رو تعطیل کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 1007 بازدید | 97 پست

یکی میگه خدا لعنت کنه تعطیل نکردن یکی اینجوری شما هم برو داروخونه دارو بگیر بخور تا بعد

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خیلی بده دندون درد ژل بی حسی بزن بهش

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

ولی درمانگاهها یعضیاشون دندان پزشکی دارن اونا ممکنه باز باشه

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2731

خب ازاول مراقب دندونات بودی ک به این مشکل نمیخوردی.

خود کرده را تدبیر نیس .

چرا مردمو لعنت میکنی.

ی دندون درد مهمتر از مرگ هزاران نفره؟

لا حول و لاقوه(ت) ال بالله.خداجونم‌قول میدم اروم باشم و همه چیو به تو سپردم خودت واسمون حلش کن و بهناممو خوب خوب کن و بهم برش گردون.مرسی.بوس بوس💋❤❤❤💋😍.

کلینیک کار میکنن بزن تو نقشه هم‌مشخص کجاها تعطیل نیستن 

خداحافظ☕ واسه اینکه💙                                                   نبندی☕ دل به رویاها🖤                                                             بدونی☕ بی تو🍂و با تو🍃                                                        همینه☕ رسم این دنیا🥀
2740

منم چندروز بدجور دندون درد داشتم.به هیچ مسکنی ساکت نشد یه شب تا صبح اب سرد خوردم فقط با اب سرد دو دقیقه آروم میشد.نمیدونم گفتنش صحیح هست یا نه ولی شوهرم مجبور شد دیگه برام تریاک آورد گذاشتم روش تلخ بود ولی آروم شد.همراش آموکسی سیلین ۵۰۰ و مترونیدازول هم به تجویز دکتر عمومی خوردم عفونتش برطرف شد و خداروشکر اروم گرفت.

اگر تعطیل نمیکردن  الان هم ریه درد داشتین هم دندون درد 

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2706